برنامه آينده
به دلیل رعایت اصول بهداشتی و پیشگیری از آسیب های احتمالی
جلسات هفتگی تا اطلاع ثانوی
برگزار نمی گردد!
رهپوياندوشنبه 20 بهمن 1393 - بازديد : 3405 نسخه چاپی
گزارشی از ثبت نام خواهران، سفر مناطق جنگی جنوب - بهمن 93

بسم رب الشهداء
بالاخره موعد حرکت رسید...وقتی دلت برا خدا تنگ می شه، فرقی نمی کنه کجای این کره خاکی باشی.
وقتی نیمه های دی ماه رو رد می کنی، کم کم حال و هوای بهمن و انقلاب و پیروزی پیدا می شه، ناخودآگاه یه گوشه ی ذهنت می ره سمت جنوب و خاک های نرم فکه، رودخانه به ظاهر آرام اروند، سه راهی شهادت طلائیه، غروب قشنگ شلمچه، غروب دلگیر نهر خیّن و... برات تداعی می شه.

بالاخره اعلام کردن که ثبت نام خواهران روزهای یکشنبه و دوشنبه، 12 و 13 بهمن ماه، از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر انجام می شه، روزهای ثبت نام گذشت و عده ای به طور قطعی اسم نوشتن و زائر مناطقی شدن که قدمگاه حضرت زهرا(س)ست.

کسایی که کارت حضور و غیاب جلسات هفتگی رو نداشتن، به صورت رزرو ثبت نام می شدن و بالاخره بعد از چن روز این ها هم، راهی این سفر شدن. حدود 300 نفر از خواهرانی که کارت دعوت شهدا براشون فرستاده شده، یعنی 7 دستگاه  اتوبوس، ان شاء الله امروز بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء از حسینیه سید الشهدا(ع) به سمت مناطق حرکت و سفر عشق رو آغاز می کنن. یه اتوبوس از دانشجوهای تشکل وصال دانشگاه آزاد شیراز هم، تو این سفر ما رو همراهی خواهند کرد.

سفر خاطره انگیز ما روز سه شنبه 21 بهمن از یادمان علقمه و نهر خیّن شروع و بعد از اون شاهد غروب کربلایی شلمچه هستیم. اسکان کاروان در منطقه هویزه در جوار شهید علم الهدی و یاران ایشان خواهد بود. روز چهارشنبه 22 بهمن میهمان شهیدان در طلائیه و پاسگاه زید هستیم که تجدید عهد دوباره ای با شهید همّت خواهیم داشت. وعده ما در روز پنج شنبه 23 بهمن شرهانی و فتح المبین و حسن ختام این سفر رویایی مثل همیشه پادگان محمودوند و شهدای گمنام تازه تفحص شده خواهد بود.

در این سه روز راویانی چون سردار محمد احمدیان، امیر سرتیپ دربندی،
سردار حسین کاجی و سید معین انجوی نژاد، باز هم دل های ما رو به سال های پیش می برن، و باشد که از حضور این عزیزان درس بگیریم.

شعر بیاد ماندنی امیر سرتیپ دربندی در منطقه چزابه فراموش شدنی نخواهد بود:
"در پای کوی تو سر ما می توان برید / اما نتوان برید از سر کوی تو پای ما"

دعاگوی همه هستیم...
"گردان رسانه مکتوب خواهران"

افسران فیس ارسال به کلوب
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات