برنامه آينده
به دلیل رعایت اصول بهداشتی و پیشگیری از آسیب های احتمالی
جلسات هفتگی تا اطلاع ثانوی
برگزار نمی گردد!
رهپويانسه‌شنبه 8 تیر 1395 - بازديد : 2639 نسخه چاپی
گزارش اول واحد انتظامات برادران - شب های قدر رمضان 95

یا حق
"با سلام، جهت همکاری برای مراسم احیای شب های قدر، امروز راس ساعت 5 عصر در خیابان شهید فرزدقی، پارکینگ باغ جنت، همه حضور داشته باشند. التماس دعا. واحد انتظامات کانون فرهنگی رهپویان وصال"

» وقتی صدای پیامک گوشی ات در می آید و سراغ آن می روی می بینی که متن بالا برایت آمده و حالاست که باید برنامه خود را جوری تنظیم کنی که بتوانی ساعت 5 آنجا باشی که نکند  ماشینی پارک کند، پارکینگی  بهم بریزد، ورودی ای مسدود شود و یا خطری مجموعه را تهدید کند!

» همه، ساعت 5، کمتر یا بیشتر می آیند. کله قندی ها، داربست ها، تابلوهای راهنما و طناب ها همگی با همّت همه چیده می شوند. همه خادمین سرجای خودشان که از قبل مشخص شده، می ایستند. می رسد نوبت آن قشری که حالا باید کل انرژی ات را بگذاری تا بتوانی آن ها را توجیه کنی که این جا مراسم است!

» روحانی، نظامی، بسیجی، کادر، خواهر، برادر، همگی هم توقع دارند تا جای پارک خودروهایشان آماده باشد تا آن ها بیایند. ناگفته نماند که عموم مستمعین الحق و الانصاف با ما همکاری می کنند و هر از گاهی هم غُری سرمان می زنند. (:

» رفته رفته جمعیت سر می رسد و هر کسی مشغول وظیفه خودش است، خودروها خانوادهایشان را جلوی ورودی پیاده می کنند و راهنمایی می شوند به سمت پارکینگ. خادمین وصال (انتظامات) خودروها را با نظم راهنمایی می کنند در پارکینگ تا هم جای بیشتری نگیرد و هم مزاحمتی ایجاد نشود.


                                                                                                             گزارش اول واحد انتظامات برادران

افسران فیس ارسال به کلوب
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات