برنامه آينده
شنبه های پاک


سخنران :
حجت الاسلام انجوی نژاد

موضوع سخنرانی :
جنگ روانی

مداح :
کربلایی سید امیر حسینی


 شنبه 4  آبان  ماه ، همراه با نماز مغرب و عشاء
بلوار پاسداران، خیابان شهید آقایی، حسینیه سیدالشهداء

رهپويان
پنجشنبه 7 بهمن 1389 نسخه چاپی
اخبار کوتاه از مجتمع آموزشی شهدای رهپویان وصال

* دانش آموزان پایه ی دوم دبیرستان شهدای رهپویان وصال از بخش های مختلف پژوهشکده معلم بازدید نمودند. دانش آموزان در  این بازدید علمی که در تاریخ 30/10/89 انجام شد از بخش های زیست شناسی، فیزیک و شیمی پژوهشکده معلم بازدید نمودند.

* برنامه کوهنوردی در کوهپایه شیراز با حضور دانش آموزان مدرسه راهنمایی شهدای رهپویان وصال و مسئولین مدرسه برگزار شد. دانش آموزان در نخستین روز بهمن ماه با حضور در مزار شهدای گمنام  واقع در کوهپایه به قرائت دعای ندبه پرداختند. این برنامه پس از چند ساعت فعالیت تفریحی! به پایان رسید.


 
* مراسم پرسش و پاسخ اعتقادی با حضور حجت الاسلام  محمدی از کارشناسان صدا و سیما در مجتمع آموزشی شهدای رهپویان وصال برگزار شد. در این مراسم دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان در دو جلسه صبح و بعد از ظهر پرسش های خود در زمینه های اعتقادی مطرح نمودند.


 
* دانش آموزان و والدین مجتمع آموزشی شهدای رهپویان وصال بعد از ظهر چهارشنبه 6/11/89 با حضور در تالار حافظ به تماشای نمایش گونه ی نوای دل پرداختند.

* همایش مدارس غیردولتی آموزش و پرورش شیراز به میزبانی مجتمع آموزشی شهدای رهپویان وصال در محل حسینیه سید الشهدا برگزار گردید. در این همایش که همه دانش آموزان مدارس غیردولتی نواحی چهارگانه آموزش و پرورش شیراز حضور داشتند برنامه های متنوعی از جمله قرائت زیارت عاشورا، سخنرانی و پخش کلیپ برگزار شد.

انتهای پیام / 043
باشگاه خبری شهدای رهپویان وصال


کانال تلگرام رهپویان
 حافظ: سلام علیکم
خیلی عالی است و بسیار خوشحال کننده ، که این مدل مراکز آموزشی بامحتوای کمک کردن به مذهب و اصول اعتقادات نوجوانان و... وجود دارد.
ان شااله روز به روز باکیفیت و کمیت بیشتر برگزار گردد.

شنبه 9 بهمن 1389
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات