برنامه آينده
شنبه های پاک


سخنران :
حجت الاسلام انجوی نژاد

موضوع سخنرانی :
جنگ روانی

مداح :
کربلایی سید امیر حسینی


 شنبه 4  آبان  ماه ، همراه با نماز مغرب و عشاء
بلوار پاسداران، خیابان شهید آقایی، حسینیه سیدالشهداء

رهپويان
چهارشنبه 10 فروردین 1390 نسخه چاپی
ديدار هيئت مديره کانون با آيت الله دستغيب

حجت الاسلام انجوی نژاد مسئول کانون فرهنگی رهپویان وصال به همراه اعضای هیات مدیره این کانون روز گذشته با حضور در مسجد امام حسن مجتبی (ع) فرارسیدن سال نو را به آيت الله سید علی اصغر دستغیب تبریک گفتند.
در ابتدای این دیدار حجت الاسلام انجوی نژاد به ارائه گزارش عملکرد سال گذشته کانون رهپویان وصال و تشریح اهداف و برنامه های سال آینده پرداخت. وی راه اندازی مجتمع طب سنتی، سفر زیارتی سوریه، راهنمایی و دبیرستان دخترانه و پسرانه رهپویان، مجتمع آی تی ، اعتکاف ، احیای ماه رمضان و کاروان مشهد را از جمله مهمترین فعالیت های سال 1389 کانون برشمرد.
مسئول کانون رهپویان وصال ، تاسیس شرکت زیارتی سیاحتی، شرکت حمل و نقل ، فروشگاه تعاونی مصرف و دانشگاه علمی کاربردی را از جمله اهداف سال جاری این کانون عنوان کرد.
در ادامه این دیدار آیت الله سید علی اصغر دستغیب به بیان رهنمودهایی پیرامون فعالیت های کانون رهپویان وصال پرداخت. نماينده اول مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری ضمن تقدیر از فعالیت های کانون رهپویان وصال گفت : این مجموعه کارها برای من خیلی جالب است و حقیقتا اینها را تحقق ایده های خودم می بینم که در سالهای قبل از انقلاب فعالیت های مشابهی داشتم. الحمدلله کارهای شما هم کیفیت مطلوبی دارد و هم در سطح گسترده ای پیگیری می شود و اینها را که انسان می بیند به وجد می آید.

کانال تلگرام رهپویان
 ایوب سیستم: دانشگاه علمی کاربردی

دیگه کانون داره میترکونه - فقط همینو میشه گفت ....
جمعه 12 فروردین 1390
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات