برنامه آينده
شنبه های پاک
وفات حضرت معصومه(س)


سخنران :
حجت الاسلام انجوی نژاد
موضوع سخنرانی :
بیداری اجتماعی - قسمت چهارم
مداح :
حجت الاسلام احمدی
قاری :
مسعود روحی

زمان : شنبه، 16 آذر ماه
مکان : بلوار پاسداران، خیابان شهید آقایی، حسینیه سید الشهداء
ساعت 19
رهپويانپنجشنبه 25 فروردین 1390 نسخه چاپی
آيت الله ايمانی : شهادت آخرين مرحله از ايثار است

آيت الله ايمانی در مراسم سومین سالگرد شهدای رهپویان وصال گفت : شهادت آخرین مرحله از ایثار است. آيت الله ایمانی در این مراسم اظهار داشت : اینگونه نیست که هر کسی بتواند در هر عرصه و زمانی بدون استعداد و توانمندی در فضای جهاد و شهادت گام بردارد. مسیر شهادت برای عناصر خاصی از اولياء الله گشوده شده است. وی گفت : خدای را سپاسگزاریم که در این عصر و زمانه باب جهاد و شهادت و سیر در مسیر الی الله را باز گذارده است . امروز حرکتی عمومی و فراگیر را در این فضای روحانی و معنوی شاهد هستیم.
نماینده ولی فقیه در استان فارس افزود : آنچه که مومنین و پویندگان مکتب حسین بن علی (ع) دارند آرزوی رسیدن به شهادت است و فوز عظیم را در انتهای آن می توان دید.
امام جمعه شیراز تاکید کرد از هر کار نیک و عمل شایسته ای ، کاری برتر و بالاتر است مثلا از احسان بالاتر عدالت و از آن بالاتر ایثار و فداکاری است. ایثار خود مراحل متفاوتی دارد که رسیدن به آخرین مرحله ایثار شهادت است. شهید با خون خود اسلام را احیا می کند.
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت : شهید کارش خبر رساندن به دیگران و هدایت افراد بشر و طی طریق است. شهدا مسیر اصلی را به مان شان می دهند . مقام شهید برای ما آدمیان در این دنیا قابل درک نیست.
آیت الله ایمانی یادآور شد : شهدای انقلاب و دفاع مقدس و این کانون ، مشعلهای فروزانی شدند که مسیر حق را به دیگران آموختند.

کانال تلگرام رهپویان
 میلاد امپراطور: بالاتر از شهادت این است که کاری کنی که دیگران هم حاضر شوند در راه خدا به شهادت برسند . مانند : امام خمینی (ره)
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392
 میلاد: مرحله بالاتر از ایثار و شهادت چیست ؟
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات