برنامه آينده
شنبه های پاک


سخنران :
حجت الاسلام انجوی نژاد

موضوع سخنرانی :
جنگ روانی

مداح :
کربلایی سید امیر حسینی


 شنبه 4  آبان  ماه ، همراه با نماز مغرب و عشاء
بلوار پاسداران، خیابان شهید آقایی، حسینیه سیدالشهداء

رهپويان
یکشنبه 18 اردیبهشت 1390 نسخه چاپی
مدیر کانون رهپویان :
احمدی نژاد یا مشائی را اخراج کند یا خودش استعفا بدهد

حجت الاسلام انجوی نژاد در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به انتقاد شدید نسبت به جریانات اخیر ریاست جمهوری پرداخت.
+ صوت سخنرانی را از اینجا گوش دهید

" هر چه آزمایش های ما سنگین تر و پیچیده تر می شود احساس می کنیم که در مسیر درستی هستیم "

" در طول انقلاب اسلامی همه کوچک ها و بزرگ ها آزمایش زاویه دار شدن با ولایت را پس داده اند. قدرت ولایت طوری است که اگر حمایت ولایت را نداشته باشیم هیچ کسی طرف ما نیست. حتی خانواده. "

" الان واقعا بچه های مذهبی سردرگم هستند. شاید برای عموم مردم فرق نکند. اما خواص جامعه، کسانی که تحلیلی زندگی می کنند، امروز در یک برزخی گیر کرده اند."

" حمایت احمدی نژاد از مشایی متافیزیکی است. آدمی که حاضر باشد همه چیزش را فدای یک نفر بکند عقلش را در اختیار دیگری قرار داده است. "

" اگر آقای احمدی نژاد نخواهد استعفا بدهد باید تکلیفش را با قضیه مشایی روشن کند "

" در این مملکت وزیر و استاندار و شهردار و ... جرئت ندارد بر علیه تفکر مشایی کار کند. اول باید ارادت خود به مشایی را ثابت کند. این اسمش قدرت است . وقتی حرف تمام مراجع و علما ما را بخاطر این آقا کنار میگذارد این اسمش قدرت است. الان کی رئیس جمهور کشور است ؟ "

" من موثق نشنیده ام. در روزنامه خواندم که این فرمانداری که جدیدا برای شیراز گذاشته اند همین ابتدای کار آمده با مشایی بیعت کرده است و گفته است که من قائل به مکتب ایرانی هستم. من به ایشان یا هر کسی که گفته می گویم که غلط کردی !!! آقا فرمودند که من قائل نیستم. تو برای یک میز حرف آقا را ول کرده ای و حرف مشایی را گرفته ای "

" من پیشنهاد می کنم بروید بحثی که آقای نبويان داشته اند راجع به جریان مشایی شناسی را گوش بدهید. می گویند این آمده فقط برای اینکه برای رهبری هزینه تراشی بکنند. از همان اول چیزهایی گفته اند که رهبری را به صحنه بکشانند. آخریش هم همین است."

" اینهمه سئوال در مورد مشایی وجود دارد ، چرا نمی آیند پاسخ بدهند. خجالت بکشید. ما شهید دادیم. خون دادیم . وزرا چرا یک تکانی نمی خورند. مگر شما مقلد آقا و امام نیستید؟ چرا تمکین می کنید که یک آدمی بنشیند کنار دست رئیس جمهور که دو برابر او قدرت داشته باشد و شما ای وزیران مملکت لام تا کام حرف نمی زنید ؟
نگران چه هستید؟ یک بار هم خودمان را برای دین فدا کنند. مملکت ولی دارد. ولی فقیه مملکت ما با این مرتیکه مشکل دارد! اگر دنیا هم می خواهید پای دین خود بایستید. خدا شاهد است کسانی که بخاطر دنیا  همه چیز خود را می فروشند  نکبت خود را در دنیا خواهند دید.  "

" صدای ما که به گوش آقای احمدی نژاد نمی رسد. اما به ایشان می گویم که آیا نمی بینید خوشحالی دشمنان نظام را؟ آیا ارزش داشت در این اوضاع جهانی تمام سیستم را بخاطر این مردک خبیث قفل کنی؟ آیا نمی بینید که تمام اخبار دنیا را بن لادن و اوضاع ایران پر کرده و از قیام های مسلمانان منحرف کرده اند؟
این بود عدالت جهانی ؟ این بود که ما به جای اینکه دادمان را بر علیه آل سعود بزنیم باید بر علیه مشایی بزنیم؟ مگر گناه ما چه بود؟ ما چقدر باید هزینه بدهیم؟ "

" مقام معظم رهبری فرمودند فعلا آرامش داشته باشید . ما هم ساکت هستیم . اما اگر روزی کار بیخ پیدا کند فکر نکنید ما همینطور ساکت می نشینیم تا شما همه چیز را ملعبه و فدای یک آدم بکنید. "

" اگر ببینیم در همین شیراز خودمان کسی در سیستم مشایی است کفن می پوشم و میروم در دفترش می ایستم. باید اعلام برائت کنند . باید خط مرزی را با این مردک مشخص کنند. "

کانال تلگرام رهپویان
 هیات بیت الاصغر (ع) شهرستان بیرجند-مجتبی: اتقاد خیلی خوب بود ولی نمیشه یه دفعه ای ما هم بکشیم کنار باید احمدی نزاد رو کمک کنیم
دوشنبه 3 مرداد 1390
 ر: در هر زمان مطيع ولايتيم بگويدسكوت كنيدسكوت مي كنيم بگويدحمايت كنيد حمايت مي كنيم بگويد قيام كنيد قيام مي كنيم بگويد بكشيد مي كشيم
دوشنبه 16 خرداد 1390
 هیئت الرضا-محمد: انتقاد از جریان انحرافی بسیار خوب است اما باید احمدی نژاد را کمک کنید تا ازاین باتلاق نجات پیدا بکنه
جمعه 13 خرداد 1390
 میعادباشهیدان: حداکنم واسه کسی توهم نشه که فکر کنه 35میلیون رای دارم
سید جان همون که گفتید آقا فعلاً گفته سکوت و صبر .بخدا سوگند اگر حضرت آقا حکم کنه انوقت قدرت پاک ولایت رو خواهند دید.
مثل گرگ ریختن دور آقا. هدف واسه اونا مشخصه .هدف این جریان منحرف هدف سهیونیزمی است . نوک قله قدرت ایران ولایت قرار داره اگر این ولایت تضعیف بشه کار ایران نه بلکه معتقدند. کار اسلام را تمام کردند.
ما اعضای مجمع فرهنگی میعادباشهیدان فارس دوش به دوش مردم ولایتمدار .گوش بفرمان ولی امر مسلمین جهان در حرکتیم.
دوشنبه 9 خرداد 1390
 مصطفی: سلام آقا سید همه ی حرف های شما درست است ولی بهتر است که زیادی کشش ندیم چون صدای شما بجایی نمی رسد
سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1390
 سید: آقا سید لینک سخنرانی مشایی شناسی را بگذارید توی سایت خودتان آخه پیدا نمیشه
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390

  پاسخ :  سلام.
سخنرانی آقای نبویان بوده که به اشتباه نقویان گفته شده.
 فدایی رهبر: وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد
خدا لعنت کند کسانی که باعث خوشحالی دشمنان اسلام و ایران اسلامی می شند.
یکشنبه 18 اردیبهشت 1390
 حق گو: جناب اقای انجوی کی گفته تکلیف بچه مذهبی ها مشخص نیست؟ مگه همینا نبودن تو دوران قبل تا 25 تومن میرفت رو قیمت پنیر و یا تقی به توقی میخورد کفن میپوشیدن و اعتراض میکردن چرا الان..... نکنه همش فیلمه و ما سر کاریم یا نکنه همه جیره خوارن و دم دی نمیارن به خدا ادم تو کار این ملت میمونه نه تو کار مسئولین چون این مردم هستن که با رفتارشون به مسئولین خط میدن
یکشنبه 18 اردیبهشت 1390
 علی جان: ما با ولایت زنده ایم تازنده ایم رزمنده ایم
یکشنبه 18 اردیبهشت 1390
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات