برنامه آينده
به دلیل رعایت اصول بهداشتی و پیشگیری از آسیب های احتمالی
جلسات هفتگی تا اطلاع ثانوی
برگزار نمی گردد!
رهپويانپنجشنبه 2 مرداد 1393 نسخه چاپی
نبرد با مثلث شیطانی
باید مشخص شود که مشکل اصلی ما اسرائیل نیست، مشکل اصلی آمریکاست. مشکل اصلی همانی است که برخی از مسلمانان فکر می کنند، ارتباط با آن حسن است و سودی در این ارتباط وجود دارد!! الان بهترین موقعیت است که این مهم را مشخص کنیم. این یک پازل است، اگر با یک گوشه از این پازل کنار بیاید، باید با بقیه اش هم کنار بیاید.

یا منتقم
سخنرانی حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد
موضوع: نبرد با مثلث شیطانی - پیرامون جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و
به مناسبت روز جهانی قدس

رمضان المبارک 1393

1- ابتدائاً نگاهی به وضعیت جهان و جهان اسلام بعنوان قسمت بزرگی از جهان می اندازیم. از نظر جمعیت، مسلمین یک چهارم جهان را فرا گرفته اند. از وقتی آمریکا و انگلیس به این نتیجه رسیدند که باید جهان اول و دوم و سوم داشته باشند، سالهاست جهان اسلام و افراد جهان اسلام نه بعنوان یک مملکت و یک جهان درجه سوم بلکه بعنوان یک انسان درجه سوم، در جهان شناخته شده اند.
 
یعنی جان یک مسلمان، ارزش جان یک غربی را ندارد. هر صد هزار نفری که از مسلمین کشته بشوند، به اندازه یک نفر غربی واکنش جهانی ایجاد نمی شود. سال هاست غربی ها، غرب و مردمشان را ترسانده اند که مسلمین قصد کشتن شما را دارند و به بهانه ای که مسلمین تروریست اند و قرار است یک روزی غربی ها را ترور کنند، سال هاست روزی چند هزار نفر مسلمان کشته می شوند، عده ای به دست دشمن و عده ای با توطئه و دسیسه دشمن. جالب اینجاست که آمریکا، ایتالیا، اروپای شرقی، مکزیک و ... کمتر از ما کشته نمی دهند، به این دلیل که خودشان همدیگر را می کشند. جرم و جنایت و مافیا و قاچاق مواد مخدر و ...

نگاه که می کنی می بینی آمار کشته های آمریکا در یک روز، زیاد با عراق فرقی نمی کند. فقط در آنجا جنگ نیست، اما بخاطر فسادهای دیگر همدیگر را می کشند، در حقیقت دست خدا هم کار می کند. نوع نگاه به جان یک مسلمان از منظر جهانی، انسان درجه سه است. یعنی کشته شدنشان اهمیت زیادی ندارد. مگر اینکه این آدمِ مسلمان، ارتباطی با غرب داشته باشد.

بعنوان مثال در زمان فتنه 88، رادیو فردا یک متن اشک آوری راجع به کشته های خیابانی می خواند و پوشش خبری زیادی هم انجام می داد اما الان روزی چند هزار کودک و زن را سلاخی می کنند و اشاره هم نمی کنند. برای اینکه از نظر آن ها، این جان ها با جان یک مرغ فرقی نمی کند. استراتژی غربی ها این است که هرچه مسلمین کمتر، بهتر! وقتی نماینده مجلس سنا رسماً عنوان می کند شما به عراق چه کار دارید، بگذارید خودشان همدیگر را بکشند، هیچکس نمی گوید این موضع دولت آمریکا نیست، تکذیب نمی کنند یعنی تلویحاً نظر ما هم، همین است.
 
2- قوانین حکومتی. رسماً رئیس جمهور و نخست وزیر اسرائیل می گوید جامعه جهانی پشت سر ما است. جامعه جهانی از دیدگاه آن ها یعنی حکومت آلمان، فرانسه، انگلیس، آمریکا و اسرائیل. حتی شوروی و چین جزء جامعه جهانی به حساب نمی آیند.
در جامعه جهانی، قانون، قانون جنگل است. در جامعه جهانی حیوان است که تشخیص می دهد این کشتار خوب است یا بد؟! اگر کشتار به نفع ماست، خوب است و اگر به ضرر ماست، ولو یک مورچه باشد خیلی بد است. به نظر من جنگل نام نهادن این حکومت، با اهمال و تسامح و تساهل است چون بر حکومت جنگل، قوانین حیوانی حاکم است.

 در یک عکس که توسط عکاسی گرفته شده است، عکس شیری را می بینیم که وقتی آهو را می کشد، متوجه می شود آهو وضع حمل کرده. آهو را رها کرد و خیلی آرام گردن بچه آهو را می گیرد و به سمت دیگری می برد. با دست و سرش به بچه آهو می زند تا راه بیفتد اما بچه آهو می میرد. شیر کنار بچه آهو دراز می کشد و می میرد.
علت مرگش این بوده: از شدت ناراحتی سکته کرده که چرا من نفهمیدم این آهو باردار است. یعنی در غریزه حیوانی یک سری انسانیت ها هست که در قوانین جنگل حاکم است، در حالیکه می بینیم در اینجا اصلاً اینطوری نیست. قوانین حیوانی در این حکومت جنگلی که این ها تشکیل داده اند، رعایت نمی شود.

مثل آب خوردن جوان اسرائیلی روی لباسش عکس یک زن حامله را می کشد و بر روی برجستگی شکم زن یک سیب قرار می دهد، زیرش هم می نویسد: با یک تیر، دو نشان! تبلیغ می کند که ما اینطوری می کُشیم. این جامعه جهانی ایست که این ها تشکیل دادند!!

◄ چه باید کرد؟!
قبل از اینکه به چه باید کرد بپردازیم، اول یک پرانتز باز می کنم، می گویند: چرا حماس صلح نمی کند؟! اسرائیل یک قانون دارد که هر وقت دوست داشتم حمله می کنم و هر وقت دوست داشتم بازی را تعطیل می کنم. این سری حماس و فلسطین می گویند، می خواهیم هزینه حمله کردن اسرائیل را بالا ببریم که دفعه بعد نگوید تا وقتی به نفعمان بود به حمله ادامه می دهیم، به محض اینکه دیدیم داریم ضرر می کنیم آتش بس را اعلام می کنیم!
 
این سری می خواهد بگوید من اینقدر طولش می دهم تا دفعه بعد که خواستی حمله کنی در ذهنت این گزینه هم وجود داشته باشد که پایان این جنگی که دارم شروع می کنم با من نیست. هزینه حمله کردن دوباره تو را می خواهیم بالا ببریم.

قسمت اول چه باید کرد را از فرمایشات مقام معظم رهبری(حفظه الله) می گوییم؛
ایشان فرمودند: هر کشوری با اسرائیل بجنگد، ما حمایت نظامی می کنیم و هیچ ابایی نداریم. در جنگ 33 روزه به حزب الله کمک کردیم، در جنگ 22 روزه غزه، به غزه کمک کردیم، الان هم حمایت نظامی می کنیم. جنگ رو در رو با اسرائیل جزء سیاست های ایران است.

◄ کارهایی که ما باید انجام بدهیم؟

»» بحث کمک مالی.
به هرحال بعد از اتمام جنگ، این مملکت مخروبه می شود. الحمدلله مردم ایران خیلی پای کارند، اما باز هم باید انجام بشود.

»» کارهای تبلیغاتی.
راهپیمایی روز قدس یک کار تبلیغاتی است. خیلی از اوقات این راهپیمایی ها، واجب شرعی می شود. بنر، پوستر، کارهای ذوقی که یک مقداری مهیج انگیزتر کند که بتواند اثر بیشتری داشته باشد.

»» روشنگری.
ما باید از این فاجعه حسن استفاده را بکنیم. بهترین زمان برای روشنگری، الان است. الان تکلیف داعش مشخص شده است، امروز داعشی ها پرچم فلسطین را زمین زدند و لگدمال کردند تا کاملاً اسرائیلی بودنشان مشخص شود.
کسانی که آنجا هستند وقتی می بینند داعش دارد همگام با اسرائیل کار می کند و هنوز فکر می کنند در خط اسلامند و دارند برای پیغمبر(ص) می جنگند، حتماً درصد گاگول داعشند. احتمالاً مخشان معیوب است وگرنه کاملاً مشخص است که القاعده و تکفیریون و داعش اسرائیلی هستند.

وقتی مفتی اعظم داعش می گوید چون این ها از ایران اسلحه می گیرند، پس این ها شیعه محسوب می شوند و دارند بمب ها را سر ملت مظلوم اسرائیل می ریزند، یک مسلمان عاقل (عقل در حد خط فقر) در جهان فکر کند این ها مسلمانند، حتماً وجود ندارد. یک روشنگری خیلی خوبی اتفاق افتاد. از اروپا و ... یک عده از جوان ها داشتند به دامن داعش روی می آوردند، الان من بعد اگر کسی از این ها به سمت آن ها برود حتماً اسرائیلی است. دیگر دلمان نمی سوزد که مسلمین به جان مسلمین افتاده اند. از این به بعد خیالمان راحت است که ما با القاعده و داعش که می جنگیم، مسلمان و فریب خورده نمی کشیم، اسرائیلی می کشیم. به این دلیل که اینقدر واضح و شفاف است که قابلیت فریب وجود ندارد. آگاهی خیلی خوبی در بین ملت های جهان ایجاد شده. قربانی هایی که داده می شود هزینه بصیرت بخشی به مردم جهان است. به مردمی که انسانند، انسان های اندیشمند و عاطفه دار.
 
ممکن است مرتکب برخی گناهان شوند، ـ مثل ایران خودمان ـ اما انسانند. وقتی یک رژیمی قواعد حیوانی را رعایت نمی کند، انسان ها نمی توانند تحملش کنند. وقتی امروز بعد از دو هفته، رئیس سازمان ملل در اسرائیل می گوید: من نمی توانم بمباران و کشتار غیر نظامیان را ببینم و ساکت بنشینم به این دلیل است که واقعاً دیگر نمی تواند، یعنی اگر این را نگوید حیوان بودنش زیر سؤال می رود، نه انسان بودنش.
 
نکته ای که لازم است روی آن تأمل و فکر داشته باشیم، معرفی پازل انسان نماها و شیطان صفت هاست. عجیب است عده ای به اسرائیل ناسزا می گویند، اما حکام آمریکا و آلمان را دوست دارند! فرانسه را دوست دارند، انگلیس را دوست ندارند! انگلیس و فرانسه را دوست دارند و .... این یک پازل است، یک اتصالی در جهان است. جبهه شیطان به هم متصل اند. عده ای اول جبهه را دوست ندارند، وسطش را دوست دارند. یکی از کارهایی که باید انجام دهیم، معرفی کامل جبهه شیطانی است. اگر بتوانیم با استفاده از همین فجایع جبهه شیطانی را کامل باز کنیم، بسیاری از مسائل فرهنگی حل میشود. آمریکا، اسرائیل، انگلیس، آلمان در یک جبهه هستند.

باید مشخص شود که مشکل اصلی ما اسرائیل نیست، مشکل اصلی آمریکاست. مشکل اصلی همانی است که برخی از مسلمانان فکر می کنند، ارتباط با آن حسن است و سودی در این ارتباط وجود دارد!! الان بهترین موقعیت است که این مهم را مشخص کنیم. این یک پازل است، اگر با یک گوشه از این پازل کنار بیاید، باید با بقیه اش هم کنار بیاید.

در تفسیر سوره محمد(ص) می فرماید: اگر قصد دفاع از حرف حقی را دارید، برای دفاع از حق، حق ندارید از جبهه باطل کمک بگیرید. کما اینکه امیرالمؤمنین(ع) برای دفاع از حقش از ابوسفیان کمک نگرفتند. اگر در جمهوری اسلامی به من ظلمی می شود و من قصد فریاد زدن بابت این ظلم را دارم، حق ندارم فریادم را از کانال "بی بی سی" بزنم. نهایتاً یک چهارپایه وسط خیابان بزنم و از حق خودم دفاع کنم.

برای یک مطلب حق، منِ بچه مسلمان اجازه استفاده کردن از کانال باطل را ندارم چون سیستم باطل این است که از حق ما برای مطامع باطل خودش سوءاستفاده می کند. این پازل باید کنار همدیگر چیده بشود، ما در این پازل همه چیز را می بینیم. چندین شبکه ماهواره ای می بینیم، چندین آدم مشهور می بینیم ... همه باید در یک پازل قرار بگیرند و نقشی به آنها داده شود.


امیرالمؤمنین(ع) با بدترین دشمنان خودش می جنگید، اما با ابوسفیان اتحاد نمی کرد، چون می دانست چه خبر است. نمی شود با دشمن متحد شد چون نمی شود از دشمن حسن استفاده را برد.

بعنوان مثال به برخی از سایت هایی که مخاطب زیاد حزب اللهی ای ندارند، نگاه می کنید می بینید یک صفحه خبر در مورد اسرائیل زده، در کامنت ها فحش و فضیحت داده اند که خدا لعنتش کند، آشغال ها و حیوان ها و...؛ اما صفحه کناری اش که راجع به آمریکاست، می بینی در این صفحه طرفداری آمریکا را می کند! چگونه این پازل را درک نمی کنی؟! چگونه نمی فهمی که اسرائیل یعنی آمریکا و آمریکا یعنی اسرائیل؟! باید این را شرح دهیم که اصلا اسرائیلی وجود ندارد! این ها که اگر بینی شان را بگیری، مرده اند! تمام قلدری این ها به آمریکا بر می گردد.

»» فراموش نشدن و جریان سازی.
در جنگ جهانی یک هلوکاست دارند، هنوز که هنوز است دارند نانش را می خورند. چرا؟ چون موزه زده اند، فیلم سینمایی درست کرده اند. هلوکاستی که معلوم نیست اصلا وجود داشته را عَلَم کرده اند و نمی گذارند فراموش شود. مثل عاشورایی که ما نمی گذاریم فراموش شود، ما هم هنوز داریم نان عاشورا را می خوریم. صد هزار جنایت به شدت فجیع تر از هلوکاست را انجام داده اند، قضیه بمب اتمی هیروشیما در تاریخ خلقت بی سابقه است! جنگ جهانی دوم 45 میلیون کشته داده است. بر روی این ها تبلیغ نمی کنیم و فراموش می شود. خود بچه های ما نمی دانند در صبرا و شتلا چه خبر بوده است! ما نباید بگذاریم غزه تمام شود، بالاخره یک روزی این قضیه تمام می شود، ما هم غصه هایمان را خورده ایم و اشک هایمان را ریخته ایم اما یک سال بعد دوباره شروع می شود!
برای اینکه ما هزینه دوباره زدن را بالا نبرده ایم. باید پیگیری کنیم و شهدای غزه را شناسایی کنیم، سایت و روزنامه راه بیندازیم. اینقدر شلوغش کنیم که این ها در این مدت فقط در حال دفاع باشند. هر روز تازه اش کنیم اگر مردم کشته شدن کودکی را یادشان رفت، سال 95دوباره این داستان را بر سر اسرائیل بکوبانیم. زنده نگه داشتن و ایجاد نفرت نسبت به این جنایات بسیار مهم است.

»» فاش کردن جریان اقتصادی و فرهنگی که این توان را به آمریکا داده است.
به شدت اقتصاد محورند. اگر بتوانیم یک میلیون نفر را در کل جهان قانع کنیم که دیگر جنس آمریکایی و اسرائیلی نخرند، ضربه شدیدی به این ها زده ایم چون به شدت اقتصاد محورند. هیات مدیره شان را برای سود کمتر عوض می کنند نه برای ضرر! راجع به روند صعودی سودشان هم حساسند! اگر کار بزرگ باشد و جهان پای کار بیاید به جای یک میلیون نفر، یک میلیارد هم می توانیم با خود همراه کنیم. این ها باید ضربه اقتصادی بخورند. هزینه جنایت را باید بالا ببریم که یکی از راه هایش، اقتصادی است. باید یک سیاست کلی وجود داشته باشد که از مرز وارد نشود.
 
در رابطه با داستانی که الان درباره کمک مالی "مسی" به اسرائیل وجود دارد کاری به اصل ماجرا نداریم اما در سایت های مختلف می بینی کسی نوشته است که تمام دیوار اتاقم عکس "مسی" بوده است، همه را آتش زده ام! این بچه حزب اللهی و هیاتی نیست چون دیوار اتاقش از عکس "مسی" پر بوده و سال ها با فکر و عشق "مسی" زندگی کرده است. حال ببینید کاربرد انسانیت چقدر قوی است که تمام عکس ها را سوزانده! باید از این حسن استفاده را بکنیم و تمام جریان های فرهنگی وابسته به صهیونیست را همین گونه افشا کنیم. چقدر هنرپیشه و خواننده و تیم زیبای نوجوانان صهیونیستی داریم که در قلب جوانان شیعی جا باز کرده اند؟!! وقتی کسی حاضر است به همین سادگی عشق فوتبال خود را رها کند حتما آن ها را هم می تواند.

الان بیداریت انسانی اتفاق افتاده است. در کنار "بی بی سی" جمعیت بالای بیست هزار نفر دارند تجمع می کنند! یعنی تناقض حیوانی این ها برای مردم قابل تامل نیست! کسانی در عمرشان هیچ عکس العمل سیاسی انجام نداده اند و اگر زمانی در مجموعه ش کسی حرف سیاسی می زد او را اخراج می کردند، امروز "سپ بلاتر" اظهار نظر کرده است. گفته: این چه وضع غزه و کودک کشی است؟ من به شدت متاسفم و ناراحت شدم و بعد متوجه می شود که دارد رسماً سیاسی صحبت می کند، حرفش را این گونه می گوید که فوتبالیست های فلسطینی در غزه کشته شده اند!
 
باید بچه های ما بدانند که این کفش، دفتر، جوراب و لباسی که می خرد، عکسی که با آن عشق می کند، چه کسی است و در کدام پازل دارد خدمت می کند؟؟ در برار چه جنایاتی دارد سکوت می کند و بابت این سکوت چقدر هزینه دریافت می کند؟!

الان عده ای قربانی شده اند. برای چه؟ این خون باید مایه آبیاری یک درخت شود. اگر نتوانیم حسن استفاده های سیاسی، نظامی، فرهنگی، این خون ها هدر رفته است. روز قیامت همین خون گردن ما را می گیرد. روز قیامت می گوید من جلوی چشمان مادرم تیکه تیکه شده ام که شما شعورت برسد در آن طرف دنیا از این خون بهترین بهره برداری اقتصادی، سیاسی، نظامی و فرهنگی به نفع انسانیت بکنی نه حتی به نفع اسلام. هیچ کاری نکرده ای؟! حتی یک نفر را آگاه نکرده ای؟!
 
»» وحدت بین مسلمین.
نباید شعار بدهیم. مقام معظم رهبری(حظه الله تعالی) فرمودند: پول درو کردن شیعیان در عراق توسط داعش و پول شیعه ی انگلیسی(عمامه انگلیسی) را یک منبع می دهد، آن هم صهیونیسم است. این ها را که باید بزداییم اما نسبت به بقیه باید به سراغ وحدت برویم. شیعه و سنی اسرائیلی را بیرون بیندازیم، بقیه را در دایره وحدت قرار بدهیم.

کمیته روانشناسی صدا و سیما برخی اوقات فکر کند، الان وقت افشاگری این است که چرا همان 5سال پیش نگفته اید نه غزه، نه لبنان درست نبوده است و الان دارید می گویید؟! فعلا در دایره وحدت آمده اند و باید کاری کرد که در این پازل با هم بجنگیم. بعدا می توانی بگویی مرد حسابی الان وقت گفتن است؟ باید 5 سال پیش این را می گفتی. اصلا این شخص 5سال نگفته است اما الان دارد می گوید، وسط جنگ با اسرائیل وقت افشاگری علیه جبهه فلان است؟!

نگاه کنید خواهید دید که در بین همه، نه فقط در بین حزب اللهی ها و اصلاح طلب ها و اصول گراها، انسانیت و نفرت انسانی، قوی بالا آمده است. طرف وبلاگ "پورنو" داشته تعطیل کرده است. کسی از بالا تا پایین نظام را ناسزا می گفته، به اسلام اعتقادی نداشته اما گفته برای اولین بار در روز قدس می خواهم بیایم و بگویم: مرگ بر اسرائیل! این ها حتی از حیوان هم بدتر هستند. الان وقت گیر دادن به جبهه اصلاحات است؟! بهره برداری سیاسی برای خُرد کردن جناح رقیب از خون کودکان غزه؟!!

مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) می فرمایند وحدت با اهل سنت؛ با امام جمعه یا مولوی عبد الحمید مصاحبه بگیر. اگر دلمان برای خدا و پیغمبر(ص) می سوزد، برای مبارزه با صهیونیسم می سوزد، دقت کنیم. این ها چه کسی هستند که اینقدر بهره برداری سیاسی برایشان اهمیت دارد که از خون کودکان غزه هم نمی گذرند!!

حضرت آقا(مد ظله) فرمودند: ملت ما دو جبهه اصلاحات و اصولگرا نیستند، ملت کف خیابان هستند، این دو جبهه را رها کنید. ملت ما کسانی هستند ک روز قدس و بیست و دو بهمن می آیند. الان ما دنبال وحدت با دروزی ها، یهودی ها، مسیحی ها و با هر چه انسان است، هستیم برای اینکه بتوانیم در این جنگ اقتصادی فرهنگی به جبهه بزرگ صهیونیسم در کل جهان و آمریکا، ضربه بزنیم. باید عِده و عُده مان را بالا ببریم. الان وقت تلافی و روشن گری های سیاسی - حزبی که نیست!

»» بسط اسلام ناب محمدی(ص).
اگر پسوند شیعی هم نیاوریم همین برای کوباندن جبهه صهیونیسم کافی است. ناب، پای کار و سنت هم به تنهایی باشد، کافی است. بدون آموزه های اختصاصی شیعه و با همین آموزه های کلی اسلام برای یک دست کردن جبهه مسلمین در مقابل صهیونیسم کافی است. باید این چیز ها دیده شود که کسی کاری ندارد کناری اش، اصلاح طلب یا اصول گراست، صدری است یا حکیمی، جبهه جبهه ی جنگ است. اینکه از کجا هستی اهمیتی ندارد، فقط به نوک مگسک اسلحه ات نگاه می کنند که به کدام سمت نشانه رفته است.

»» آخرین نکته؛ درباره سخنان مقام معظم رهبری(حفظه الله):
راهکار های سیاسی و نظامی رو عنوان فرمودند. اول اینکه لفظ ارتش پنجم جهان از این شوخی های مضحک است که فقط خودشان باور می کنند. اسرائیل با ارباش آمریکا، بیایند این کاره نیستند که حریف ما بشوند. اگر نبود خیانت سران عرب در جنگ شش روزه که از صد سال پیش تا به حال اسرائیل به آن می نازد که در شش روز کل کشورهای عربی را فتح کردم. توان مقابله با هزار و پانصد رزمنده خط اول حزب الله و زیر هزار و پانصد رزمنده خط غزه را ندارد، این ها دارند شوخی می کنند، به قرآن باور نکنید. بنده آموزش نظامی را در کلاس و دبیرستان یاد نگرفته ام، 5سال جنگیده ام، این ها شوخی می کنند. داریم می بینیم که توان مقابله با مردمی که با قوطی حلبی موشک می سازند را ندارند!
 
◄ اما راهکاری که مقام معظم رهبری(حفظه الله) امروز داده اند در حقیقت توپ مهمی برای ما در زمین آن ها است:

1- تنها راه مقابله با این ها، مقاومت و جنگ مسلحانه است. یعنی بساط سلح و مذاکرات هیچ سوی ندارد و جمعش کنید.
قبلا هم عرض کرده اند که هر جا اسرئیل باشد، علنی مسلح می کنیم کسی هم حق ندارد حرفی بزند و به کسی هم ربطی ندارد. کرانه باختری باید مسلح شود یعنی چه؟ یعنی اسرائیلی که رویای نیل تا فرات داشت را، این گونه محاصره می کنیم. نفس بکشند از صد جا بر سرشان خراب می شویم.  این ها نمی توانند تا نیل برسند تای آن را هم تعیین کرده اند!

2- توپ بسیار مهمی که در زمین آن ها افتاد و برای بازی کردن ما خیلی مناسب شد، این بود که فرمودند: مگر شما نمی گویید دومکراسی و رای گیری؟
در فلسطین مانند لبنان و عراق انتخابات برگزار کنید. مثلا در لبنان مسیحی، شیعه و اهل سنت هر کدام کرسی دارند. این جا هم به تعداد مردمی که رای می دهند کرسی داشته باشند. مملکتی که هر چقدر مسلمان دارد همان قدر کرسی و هر چقدر هم یهودی دارد به همان تعداد کرسی داشته باشد. تنها راه به درد بخوری که این قائله ختم می شود، صلح های بیخودی نیست، بهترین راه حل این است، جهانی که ادعا دارد آحاد مردم بیایند رای بدهند، رای گیری کنند، یک مملکت واحد با یک رئیس جمهور. به یک باره آمریکا آچمز(قفل شدن در شطرنج) می شود چون همیشه با این شعار دارد لشکر کشی می کند، اگر مردی با همین شعار به اسرائیل لشکر کشی کن!

»» یک حرف بزرگ تر از دهنم هم، دارم!
برای چه بزرگ تر از دهنم؟ برای اینکه اصلا نسبت به این حرف اشراف ندارم، به عنوان یک رویا می گویم چون باید کسی این حرف را بزند که استراژی نظام و علوم سیاسی در سطح بالا خواند باشد، کار وزرات خارجه ای کرده باشد و در سازمان های مختلف رفت و آمد داشته باشد. بنده یک مبلغ هستم اما به نظر بنده می رسد که این جنایات باید مستمسکی باشد تا بالاخره یک روزی سازمان ملل را منحل کنیم. ملل جای دیگری جمع شوند، سی، چهل کشور دیگر پیدا کنیم. ما برتری و امنیتی که شما برای جهان تامین می کنید را نمی خواهیم. شورای امنیت شورای امنیت آمریکا و اسرائیل است، سازمان ملل یعنی سازمان ملل آمریکا و اسرائیل و چاپیدن و له کردن جهان سوم برای این ها. حقوق بشر یعنی هر کس در میان ما بود، بشر است و هر کس نبود، حیوان هم حسابش نمی کنیم.
 
از بین جنبش غیر متعهدها سازمانی دیگر مثلا در روسیه، راه بیندازند چون از این ها آدم تر هستند هرچند که مشکلاتی دارند. در آخر سی، چهل، پنجاه کشور جرات کرده اند و سازمان ملل نمی روند، گفتم رویا است. این رویا را اگر کسی از بزرگان یا شما که بعدا کاره ای می شوید، پیگیری کنید تا بالاخره ما به این برسیم که این سازمان ملل و حقوق بشر شورای امنیت را نمی خواهیم چون تمام فشارش این است که مطامع آمریکا و اسرائیل و اروپای غربی را برآورده کند.
کانال تلگرام رهپویان
 محمد: تشکر
احسنت به آقاسید
جمعه 3 مرداد 1393
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات