برنامه آينده
اطلاعیه جلسات رهپویان وصال در مشهد مقدس

سخنران :
حجت الاسلام انجوی نژاد

سه شنبه 1 مردادماه - ساعت 7 صبح : بهشت رضا

چهارشنبه 2 مردادماه - ساعت 17 : حسینیه الزهرا

پنج شنبه 3 مردادماه - ساعت 17 : حسینیه الزهرا

پنج شنبه 3 مردادماه - ساعت 23:30 : حرم مطهر

رهپويان
یکشنبه 23 فروردین 1394 نسخه چاپی
موضع حجت الاسلام انجوی نژاد پیرامون اهانت و حرمت شکنی اخیر زائران ایرانی خانه خدا
تحقیر در خیابان، تحقیر در اطراف خانه ی کعبه، تحقیر در مسجد النبی(ص)، توهین در قبرستان بقیع! امسال که نیست، پانزده، بیست سال است که داریم تحقیر می شویم. چرا جلوی این سفر گرفته نمی شود؟ رُک می گویم: به خاطر وجود مافیای تجاری حج در ایران! که سودهای کلان می برد، اینگونه دارد شیعه را در مکه و مدینه تحقیر می کند!!

یا لطیف
موضع حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد
پیرامون اهانت و حرمت شکنی اخیر زائران ایرانی خانه خدا
1393/1/22

در بحث حج عمره مراجع هم وارد شده اند که ما به چه قیمتی باید این مستحب را انجام بدهیم؟! این قضیه ی اخیر و فاجعه ای که اتفاق افتاده، آخرش است. کف این قضیه این است که ما کلا آنجا تحت تحقیر هستیم. آزادی عبادت در همه ی جهان است الا در مکه!!! یعنی هر جای جهان، در خود اسرائیل هم که باشی برای عبادت خودت انتخاب می کنی که چگونه عبادت کنی الا مکه! این تحقیر نیست؟! از این بالاتر؟! صدها بار زائرین ما را در فرودگاه هایشان عریان کرده اند! دو صفحه مفاتیح در جیب این شخص دیده، عریانش کرده!!

تحقیر در خیابان، تحقیر در اطراف خانه ی کعبه، تحقیر در مسجد النبی(ص)، توهین در قبرستان بقیع! امسال که نیست، پانزده، بیست سال است که داریم تحقیر می شویم. چرا جلوی این سفر گرفته نمی شود؟ رُک می گویم: به خاطر وجود مافیای تجاری حج در ایران! که سودهای کلان می برد، اینگونه دارد شیعه را در مکه و مدینه تحقیر می کند!! هر چه خورده اند کافی است، دولت جلوی خوردن این ها را بگیرد.

از مجلس شورای اسلامی خواهش می کنم که محکم بایستند و تحریم کنند. عمره نمی خواهیم برویم. مراجع تایید کرده اند، کار قوه مجریه و وزارت خارجه است. دلیل اینکه ما اینقدر تحقیر می شویم این است که عده ای از همین ایرانیان شیعه ی خودمان از قِبَلِ حج عمره دارند می خورند و این ها دیگر حاضر نیستند که نخورند!

بچه حزب اللهی هایی که برای چهار نخ موی بیرون یک زن کفن می پوشیدند، چرا الان کفن نمی پوشند و به خیابان نمی آیند؟! محکم بایستیم که حج عمره تحریم شود. اگر ملت داوطلبانه اقدام کنند، پس نقش دولت و مجلس و وزارت خارجه چیست؟! قانون بر علیه بد حجابی تصویب می کنید، قانون بر علیه این همه ذلت در این پانزده سال نمی خواهید تصویب کنید؟!

این بی ناموسی و تحقیر را بر نمی تابیم. کار دست همین خودی هاست و اگر ما نرویم، دکانشان تعطیل می شود! و تشکر می کنیم از دو مرجعی که خط را شکستند؛ حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی و حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی. گفتند اگر منتظر ما هستید که حرفی بزنیم، می گوییم نروید!

مرجع که نمی تواند مرز را ببندد! اگر منتظر ما هستید که می گوییم ذلت به چه معنا؟!! تا چه قدر؟! به یمن حمله می کنند هیچ کاری نمی کنیم چون نان حجمان در آن است! به ناموسمان تعرض می کنیم، هیچ کاری نمی کنیم چون نان حجمان در آن است! آل سعود هر کثافت کاری که بخواهند در سوریه، یمن، بحرین دارند می کنند، هیچ کاری نمی کنیم چون نان حجمان در آن است! به چه قیمتی به حج عمره می روید؟!


کانال تلگرام رهپویان
 منتظر: با عرض سلام وحسته نباشید
خدا حفظ کنه اقا سید رو واقعا نفسشون حقه
جانا سخن از زبان ما میگویی...
خدا کنه مسولین گوش شنوا داشته باشند
یکشنبه 23 فروردین 1394
 سیده زهرا حسینی: احسنت بر انجوی
کمپین تحریم حج در واتس اپ و فضای مجازی تشکیل دهید


یکشنبه 23 فروردین 1394
 علی: سلام
بنده از آنجاکه در مورد مافیای ... اطلاعی ندارم نه تأیید می کنم و نه تکذیب اما در مورد این جمله "اگر ملت داوطلبانه اقدام کنند، پس نقش دولت و مجلس و وزارت خارجه چیست؟"
برای عزت و افتخار و سربلندی کشور هم مردم مؤثر هستند و هم دولت یعنی مردم با کارهایی مانند انصراف از عمره می توانند سهمی در تحریم عمره داشته باشند
گرچه نباید سهم دولت و دستگاه دیپلماسی و متصدیان حج را نادیده گرفت اما صحبت این است که وقتی ما انصراف ندهیم چگونه می توانیم از دولت بخواهیم که عمره را تحریم کند
البته بنده این را هم می دانم که ملت شریف ایران همیشه در لحظه های حساس پشت سر مرجعیت و رهبری بوده و انشا الله در این زمینه هم بتوانند بهترین اقدام را انجام دهند
با تشکر
یکشنبه 23 فروردین 1394
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات