برنامه آينده
کاروان زیارتی مشهدمقدس
29 تیرماه الی 5 مردادماه98

باحضور :
حجت الاسلام انجوی نژاد

مداحان :
حاج احمد واعظی
حاج مهدی اکبری
حاج امیر کرمانشاهی
کربلایی وحید شکری


رهپويان
چهارشنبه 20 خرداد 1394 نسخه چاپی
جلسه نهایی و وداع با مقتل شهدای مظلوم رهپویان وصال

باسمه تعالی

اَلسَّلامُ عَلَیکُم یَا اَولِیاءَ اللهِ وَ اَحِبّائَهُ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یَا اَصفِیَآءَ اللهِ وَ اَوِدّآئَهُ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصَارَ دینِ اللهِ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ رَسُولِ اللهِ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ اَمیرِالمُومِنینَ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ فاطِمَةَ سَیِّدَةِ نِسآءِ العالَمینَ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ اَبیمُحَمَّدٍ الحَسَنِ بنِ عَلِیٍّ الوَلِیِّ النّاصِحِ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ اَبیعَبدِ اللهِ، بِاَبی اَنتُم وَ اُمّی طِبتُم، وَ طابَتِ الاَرضُ الَّتی فیها دُفِنتُم، وَفُزتُم فَوزًا عَظیمًا، فَیا لَیتَنی کُنتُ مَعَکُم فَاَفُوزَ مَعَکُم.

 اي شهید، ای آنكه بر كرانه ازلي و ابدي وجود بر نشسته اي
دستي بر آر و ما قبرستان نشينان عادات سخيف را نيز از اين منجلاب بيرون كش.

همزمان با ایام سالگرد رحلت پیر غلام امام حسین(ع) مرحوم حاج جواد جلایر و ایام پایانی ماه شعبان المعظم و پس از سلسله وقایعی که کاربران گرامی در جریان کم و کیف آن ها هستند و نزدیک شدن به پایان فرجه اعلام شده از جانب وراث محترم مرحوم جلایر جهت تخلیه مکان و عدم رضایت وراث محترم آن مرحوم جهت ادامه تشکیل جلسات کانون فرهنگی رهپویان وصال در محل مقتل شهدا، بدینوسیله اعلام می گردد شنبه 23 خرداد 1394 آخرین جلسه هفتگی کانون فرهنگی رهپویان وصال در محل مقتل شهدای رهپویان می باشد.

لذا با عنایت به ورود به دهه آخر ماه شعبان المعظم توصیه می گردد با توجه بیشتری خود را جهت ورود به ماه مبارک رمضان آماده نموده و با شرکت در جلسه در فضای معنوی وداع با مقتل شهدای مظلوم رهپویان وصال شرکت نمایید.

به دلیل تقارن ایام اتمام حضور کانون در محل مقتل و معراج شهدای رهپویان با ایام سالگرد رحلت پیر غلام مخلص امام حسین(ع) مرحوم حاج جواد جلایر، نظر کاربران گرامی را به صحبت های آن مرحوم پیرامون شهدای مظلوم رهپویان و همچنین حسینیه سیدالشهدا(ع) که در ایام انفجار حسینیه بیان فرموده اند جلب می نماییم:


 
+ دانلود صوت مصاحبه
مصاحبه با مرحوم جلایر - تشییع شهدای کانون فرهنگی رهپویان وصال 1387


- ضمن عرض سلام. عرض تسلیت و قبولی. شما از اول مراسم تشییع شهدا تشریف داشتید؟
+ بله.

- حضور مردم رو چطوری دیدید؟
+ حضور مردم مثل همیشه. جنجال، فعال و خیلی خوب برای امام حسین(ع) و برای خدا. هر شب شنبه اونجا مجلس هست و عاشقای امام حسین(ع) و اون هایی که در راه خدا هستن، اونجا میان و به یاد امام حسین(ع)، مجلس گرفته می شه و آقای انجوی سخنرانی می کنن. سینه زنی و عزاداری رو شروع می کنن بعد هم که مجلس تعطیل می شه، همه ش به یاد امام حسین(ع).

- شما هم در کنار این جوون هایی که شهید شدن، تو مراسم ها بودید، چجور آدم هایی بودن؟
+ والا، من اتفاقا هر شب جام همونجا بود، منتها این سعادت رو نداشتم که در جوار این ها باشم. ای کاش من هم رفته بودم! انسان باید بره به هدف برسه. این ها به هدف رسیدن. این جوون های عاشق، جز مهر و عشق امام حسین(ع) دیگه هیچی نداشتن. ببینید جنازه حضرت امام حسن(ع) رو به تیر بستن، شمر و یزید بعضی از شهدای کربلا رو خارجی خوندن. ما دنباله رو اون ها هستیم و توقعی نداریم از هیچ چیزی و هیچ کسی که بخواهیم حالت نوازشی داشته باشیم، فقط یه چیز داریم. اون هم این است که فقط خدا و آقا امام زمان(عج) و سلامتی رهبر باشه، دیگه هیچ چیزی نمی خوایم. ما جونمون، مالمون، بچه هامون، عزیزامون، همه برای امام حسین(ع) و برای دین هست.

امیدوار به خدا و امام حسین(ع) هستم که به خانواده شهدا صبر بده، که صبر می ده. یه عمری صدی هم بیست، آخرش چی؟! خوشبحال اون هایی که در راه امام حسین(ع) هستن. خدا به این سید توفیق بده. خدا به همه جوونا توفیق بده، عشق امام حسین(ع) به سرشون هست. تو حسینیه شهدا، تو مجلس امام حسین(ع) از موقعی که قدم می ذارن از خونشون بیان بیرون تا موقعی که به سلامتی می رن خونه، این ها همه ش ثوابه و در اعمالشون نوشته می شه و این ها حساب است.

عزیز من، من یک کلمه می خوام، اون هم رضای خداست. اگر رضای خدا باشه، همه چیز هست و اما این حسینیه، حسینیه ی مظلومیه! هیچ کسی هم نداره! ولی اون کسی هم که داره، پشتیبانش هست. امیدوار به خدا و آقا امام زمان(عج) هستم که خدا خودش پشتیبان همه جوون ها باشه. همه جوون های این مملکت رو از شر شیطون حفظ کنه. امیدوار به خون پاک این شهدا هستم که هر جای این شهر، روح پاک شهدا حاضر باشه و از شیطان دور باشه و از شیطان برونند. و امیدوار به خدا هستم که این مجتمع هم از هر خطری دور باشه و خدا خودش کمک کنه، ان شاء الله، ان شاء الله این وظیفه و امانتی که به دست ما هست به دست صاحبش برسونیم. سلامتی رهبر، سلامتی این بچه های عزیز، سلامتی مسئولین، سلامتی موسسین، سلامتی این سید، ان شاء الله که خدا خودش کمک کنه.
گفت: ما در این در؛ نه پی عزت و جاه آمده ایم، از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم...
ما تو این دنیا اومدیم که فقط یک چیزی داشته باشیم، رضایت خدا. رو هم رفته بگم این حسینیه حسینیه ی مظلومی هست. و پشتیبانش هم امام حسین(ع) هست، چون که امام حسین(ع) هم مظلوم بود! ما هیچ توقعی نداریم از هیچ کسی که بیاد و برای ما حمد و ثنا بگه! حتی به ما لعنت بفرستن، بد بگن، هر چیزی که می خوان بگن، بگن، ولیکن یک چیزی می خوایم اون هم رضای خدا و امام حسین(ع) و ارباب حضرت صاحب(عج) هست.

در این جریان و تشییع جنازه، همه ی مردم عشق به امام حسین(ع) دارن. اینا برا چی اینجا اومدن؟ کسی دعوتشون کرده؟! نه. فقط برای رضای خدا اومده بودن.
این مکان و این مجتمع همه ش، ان شاء الله که حسینی هست. امیدوار به خدا و امام حسین(ع) هستم که همه ی جوون ها رو از شیطان دور و هدایت کنه.

- شما از ساخت حسینیه خبر دارید، معراج شهدا رو هم یادتون هست، چیزهایی که تو معراج هم بوده یادتون هست، برآورد دو چیزه. عده ای میگن سهل انگاری بوده، عده ای هم میگن بمب گذاری بوده. نظر شخصی شما چیه؟ شما که وسایل درون یادمان رو دیدید، به نظرتون می تونه همچین اتفاقی رو ایجاد بکنه؟
+ چیزی که من تو این بُقعه دیدم، به جز یه کلاه آهنی پوسیده و فشنگ تفنگ 75 و 36، یه چپیه و پوتین کهنه، دیگ چیزی ندیدم! اگر یه موقعی چیزی بوده اون هایی که این ها رو دادن باید رعایت می کردن، اگر چیزی بوده، درصورتیکه اصلا اینجور چیزی نبوده! آقا ای مجتمع دشمن داره، ای مجتمع با بهائیت، وهابیت، منافقین و ضد انقلاب در افتاده، خواه ناخواه همچین چیزی هم داره. انقلاب شهید می خواد، اینم شهید.

- انفجار رو توصیف کنید.
+ عرض کنم خدمت شما وقتی بمبی منفجر می شه باید اون هایی که متخصص هستن، بسنجن که چه انفجاری بوده و چجوری بوده. و یه برنامه ای پیش اومده که باید متخصصین نگاه کنن و روش نظریه بدن ولیکن نظریه شون باید نظریه ی صحیح باشه. نه که عده ای رو محکوم کنن و مقصر کنن. و من یه چیزی رو به شما بگم، انقلاب هر زمانی شهید می خواد. این حسینیه حسینیه ی شهدا هست، و وابسته به هیچ کسی، هیچ گروهی، هیچ سازمانی نیست. وابسته به دولت هم نیست! فقط وابسته به امام حسین(ع) و رهبری هست. چون که رهبرم نوکر امام حسین(ع) هست. ما اگه می گیم رهبر، دوستش می داریم برای اینکه نوکر امام حسین(ع) هست. این جوون ها رو دوست داریم برای اینکه می گن یا حسین(ع). مجلس، مجلس امام حسین(ع) هست.
اون کسی که از خونش حرکت کرده و اومده تو هر مجلس امام حسینی و بخواد شرکت کنه اگه در راه هر اتفاقی براش بیفته شهیده. این جزء شهدا هست.

خدا رحمت کنه شهید آیت الله بهشتی، میگفت: نگین شهدا از دست رفته ن، بگین شهیدان به دست اومدن. شهید، خدا رحمت کرده هست. منم روزی به دست میام که شهید بشم. ما هممون روزی زنده هستیم، که شهید بشیم. کاش منم جزء یکی از این ها بودم! خوشبحال اون هایی که شهید می شن، مظلوم هستن و هیچ کسی هم نمیشناستشون.

امیدوار به خدا و امام زمان(عج) هستم که خدا پشتیبان این مجتمع باشه، پشتیبان این شهر باشه، پشتیبان این جوونا باشه. بچه هشت ساله و یازده ساله که نه سر داره، معلوم نیست پاش چی شده، این به یاد کی بوده؟! به یاد امام حسین(ع) بوده. خوش به سعادت این که عین امام حسین(ع) تکه پاره شده! کاش من جای اینا بودم! من سعادت نداشتم جای اینا باشم.

علی ایها الحال باز از شما ممنونیم که سوال کردین. تا حالا هیچ سوالی از ما نشده. ما که کاره ای نیستیم ولی اون صاحب کار، همه کاره هست. حداقل یکی سوال می پرسید فلانی نظر تو چیه؟ کو؟ کی به کیه مرد حسابی، کجا به کجا هست؟! ما گله داریم، گله داریم فقط!

- اجرتون به امام حسین(ع) حاج آقا. خیلی ممنون و زحمت کشیدید.
- سلامت باشید.


کانال تلگرام رهپویان
 رامینا رستمزاد: هنوز نیامده بودیم که وادارمان کردند بگوییم خداحافظ
قصه به پایان رسید ولی روح شهدا توی اون حسینیه می مونه ...
دوشنبه 23 شهریور 1394
 جامانده: بهترین دعا دعا عاقبت بخیر است بیایید دعاگوی هم باشی
چهارشنبه 27 خرداد 1394
 منتظر : با سلام وخسته نباشید طاعات قبول
الخیر وفی ما وقع ..
شما همه تلاشتون رو کردید اما گویا قسمت نیست تا همیشه جلسات رو کنار مقتل شهدا برگزار کنیم خداوند شهدای کانون رو با شهدای کربلا مهشور کنه انشااله ..
امان از حب دنیاااااااا
برنامه ماه رمضون رو سایت گذاشته نمیشه؟؟/؟
یکشنبه 24 خرداد 1394
 زهرا دهبزرگي: سلام. ببخشيد ميشه ازتون عاجزانه تقاضا كنم مايي كه امكان اومدن ديشب برامون ميسر نبود رو باخبر كنيد كه قرار جلسات آينده كانون كجا برگزار شه؟؟ قرار به منحل شدن نيست مگه نه؟؟
خواهشا...
یکشنبه 24 خرداد 1394

  پاسخ :  سلام. مطلب جدید مبنی بر تمدید موقت استفاده کانون از حسینیه را در سایت بخوانید.
 زائر بارانی: یا انیس
تو سخنرانی هفتم شهدای کانون فرمودین: بازمانده ی بد اونیه که ایستگاه رو ترک کنه.
به پاس تمام زحماتی که تو این سال ها برا ماها کشیدین، بازمانده ی بد، نخواهیم بود. ان شاء الله...
جمعه 22 خرداد 1394
 نظر خصوصی: پاسخ : دوست گرامی، انتشار نظری که در سایت درج شده و بدور از توهین و یا مطلب خلاف قوانین است، ابتدایی ترین برخوردی است که با مطالب کرده و خواهیم کرد.

آنچه توسط سایت منتشر شده، اسناد متقن و بدون هیچگونه دخل و تصرف بوده و قطعا قدرت عاقله ای در زمان و کیفیت انتشار آن ها دخیل بوده است.
شک نکنید پیش از آنکه مطلبی در سایت درج شود، صلاح افکار عمومی، آبروی افراد و خیلی از مصالح دیگر در نظر گرفته می شوند و هیچگاه سندی که حتی ذره ای در صحت آن تشکیکی وجود داشته باشد در سایت منتشر نخواهد شد.
امید که همه ما تقوی را سرلوحه رفتارمان قرار دهیم.
باتشکر

________
جدا از قوانین مدنظر شما، در مورد انتشار عمومی یک نظری که باعنوان خصوصی ارسال شده من که گذشتم و بابتش بحثی ندارم. ان شاء الله خیر باشه.

حرف بنده زیرسوال بردن اسناد یا تشکیک در صحت اونها نبوده و نیست. اصل عمل مورد نظر بود.
ان شاء الله اون قدرت عاقله تا پایان ، کار رو عاقلانه و خداپسندانه پیش ببره و ماجرا ختم به خیر بشه.

و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لایحتسب ...

جمعه 22 خرداد 1394

  پاسخ :  ان شالله
 نظر خصوصی: متاسفم که با تشخیص سلیقه ای تصمیم گرفتین این پست که با عنوان نظر خصوصی ارسال شده بود رو عمومی منتشر کنید. البته ان شاء الله خیر باشه.
_____________
پاسخ : باسلام
اینکه شهدا به چی راضی تر هستن رو بهتر از بنده و شما، خانواده و نزدیکاشون میتونن بگن.
اینکه نظر مرحوم جلایر چی بوده، به طور علنی که در صوت درج شده مشخصه ( صوت های دیگه ای هم موجوده که هر موقع لازم بشه منتشر میکنیم )
و اینکه آنچه رسانه ای شده قطعا با قوانین و مقررات حاکم بر فضای سایبری کشور مغایرتی ندارد.
ورثه محترم مرحوم جلایر اختیار اعمال و تصمیمات خودشون رو دارند و کانون نیز در انتشار مواردی که هیات مدیره تصمیم میگیرد و خلاف قوانین کشور نباشد مختار خواهد بود.
پیروز باشید
-

مطمئنا خانواده شهدا هم قلبا راضی نیستن به بهانه ی حفظ مقتل شهداشون یا به هر دلیل دیگری که تشخیص فردی یا جمعی برخی افراد باشه، مرام شهدا زیرپا گذاشته بشه. (بطور کلی عرض میکنم و ادعا ندارم که چنین اتفاقی افتاده)

مهم در این قضیه حفظ حرمتها و رعایت تقواست که سالها درس و بحث و منبرش برقرار بوده و از عقلای یک کانون فرهنگی مذهبی توقع میره و نه افراد دیگه؛ و شهدا هم به واسطه ی تقواشون گلچین شدن (حفظ حدود الهی در بالاترین حد توانشون) و نه صرفا حفظ و رعایت قوانین کشور و قوانین سایبری

رسانه ای کردن ماجرا و انتشار کذا و کذا و سعی در جلب افکار عمومی و احساسی کردن فضا و ... شاید در چارچوب قوانین کشور باشه اما ان شاء الله در چارچوب و دایره ی تقوا هم خواهد بود. اگر قضیه بمبگذاری امتحان خانواده شهدا و اعضای کانون بود، ماجرای فعلی امتحان سخت هیئت مدیره و مسئولین کانونه. به هر حال صلاح دنیا و آخرت خویش خسروان دانند.
لازم به ذکره این نظرات شخصی و مبتنی بر عدم اطلاع دقیق از واقعیات و پشت پرده های ماجراست و ممکنه اشتباه هم باشه که بابت بخش های نادرستش، پیشاپیش حلالیت می طلبم.
عاقبت به خیر باشید

جمعه 22 خرداد 1394

  پاسخ :  دوست گرامی، انتشار نظری که در سایت درج شده و بدور از توهین و یا مطلب خلاف قوانین است، ابتدایی ترین برخوردی است که با مطالب کرده و خواهیم کرد.

آنچه توسط سایت منتشر شده، اسناد متقن و بدون هیچگونه دخل و تصرف بوده و قطعا قدرت عاقله ای در زمان و کیفیت انتشار آن ها دخیل بوده است.
شک نکنید پیش از آنکه مطلبی در سایت درج شود، صلاح افکار عمومی، آبروی افراد و خیلی از مصالح دیگر در نظر گرفته می شوند و هیچگاه سندی که حتی ذره ای در صحت آن تشکیکی وجود داشته باشد در سایت منتشر نخواهد شد.
امید که همه ما تقوی را سرلوحه رفتارمان قرار دهیم.
باتشکر
 razmjooi: سلام
بالاخره خود کانون باحضور آقاسید پابرجا هست یا نه؟؟؟؟؟
جمعه 22 خرداد 1394

  پاسخ :  باسلام
ان شالله شنبه 23 خرداد، جلسه وداع با مقتل شهدای مظلوم رهپویان با سخنرانی حجت الاسلام انجوی نژاد برگزار خواهد شد.
 نظر خصوصی: فکر میکنم شهدا راضی تر باشن مقتلشون با خاک یکسان شه اما راهشون آباد باشه و باقی بمونه. شمایی که ادعات میشه 14 سال پای منبر و درس اخلاق و روضه بودی، وظیفه شما حفظ حرمت و راه و مرام شهداست نه حفظ مقتلشون به هرقیمتی. اگر خودتونو به حاج آقا جلایر مدیون می دونید ، حفظ حرمت حاجی بیشتر از حفظ مقتل شهدا ارزش داره. حالا ورثه ایشون به درست یا غلط و با هر نیتی دنبال ارثشون هستن و شما به درست یا غلط موضوع رو رسانه ای کردین بماند، اما به حرمت حاجی هم که شده شما جوری تدبیر کنید فضا رو که کار به آبروریزی های بیشتر نکشه. در قضیه ی بمب گذاری شهدای حسینیه مظلوم بودن و حالا هم همین شهدا مظلومن که به بهانه ی مقتلشون ... و نه حسینیه یا کانون یا شخص دیگری...
پنجشنبه 21 خرداد 1394

  پاسخ :  باسلام
اینکه شهدا به چی راضی تر هستن رو بهتر از بنده و شما، خانواده و نزدیکاشون میتونن بگن.
اینکه نظر مرحوم جلایر چی بوده، به طور علنی که در صوت درج شده مشخصه ( صوت های دیگه ای هم موجوده که هر موقع لازم بشه منتشر میکنیم )
و اینکه آنچه رسانه ای شده قطعا با قوانین و مقررات حاکم بر فضای سایبری کشور مغایرتی ندارد.
ورثه محترم مرحوم جلایر اختیار اعمال و تصمیمات خودشون رو دارند و کانون نیز در انتشار مواردی که هیات مدیره تصمیم میگیرد و خلاف قوانین کشور نباشد مختار خواهد بود.
پیروز باشید
 خدام الشهدا: با عرض سلام
ببخشید چرا این قدر زود کنار میکشین و کوتاه می یاین؟
یعنی واقعا هیچ راه حلی نداره؟
خوب اگه وارث مرحوم جلایر دنبال زمین شون هستن، چرا از ایشون خریداری نمیشه؟
چطور؟ شاید خرید این حسینیه برای یک یا چند نفر خیلی گرون تموم بشه؛ ولی اگر همه مردم مشارکت کنن چی؟ الان یک بحثی تو اقتصاد مالی اسلامی هست واسه وقف. که میگه شما واسه وقف سهام چاپ کن مردم بیان سهام بخرن به اندازه پولی که دادن میشن واقف (مثل بیمارستان تخصصی ضد سرطان جنوب تهران).
کنار کشیدن ساده ترین و راحت ترین کار هست ولی دست نکشیدن و ایستادگی پای مقتل شهدا، پای مکانی که محل توبه هزاران نفری مثل من بوده مهمه.
اون هایی که مدیون این حسینیه و شهدای کانون هستن، جدا از ثواب وقف، حاضر نیستن پول بذارن تا این حسینیه بمونه، تا جاش خونه و برج ساخته نشه
اگه خواستین ادامه بدین، پیام بدین من در خدمتتم. فقط بخاطر دینی که این مکان گردن من داره
یا حسین مظلوم

پنجشنبه 21 خرداد 1394
 ولایت: سلام بر حسین و اولاد الحسین
خبر
خبر.....
به گوش فرزندان آقا و پیر غلام اهل بیت حاج آقا جلایری برسانید که،این جانب 9 بار در اعتکاف مسجد شهدا با کانون بوده ام و اگر تمام برج های دنیا رو هم به من بدن حاضر نیستم ،خدا شاهد است حاظر نیستم حتی یکی از اعتکاف هایم رو در عوض اونا برا آخرتشون بدم.........
اونجا (آخرت)وضع خیلی خرابه،مو رو از ماس میکشن.....
چه ضمانتیه فردا زنده باشید........
بعد نگید کسی به ما نگفتا........
حتما بگوششون برسونید.........
همه یک صدا با هم:
مرگ بر آمریکا.......
مرگ برانگلیس.......
و سگ هار منطقه اسراییل نجس
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 محمد: التماس دعا دارم از همتون...
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 نبض زمانه: من از آن روز که دربند توام آزادم

پادشاهم که به دست تو اسیر افتادم

همه غم‌های جهان هیچ اثر می‌نکند

در من از بس که به دیدار عزیزت شادم

خرم آن روز که جان می‌رود اندر طلبت

تا بیایند عزیزان به مبارک بادم

من که در هیچ مقامی نزدم خیمه انس

پیش تو رخت بیفکندم و دل بنهادم

دانی از دولت وصلت چه طلب دارم هیچ

یاد تو مصلحت خویش ببرد از یادم..../

وقتی اختلاف می رسه به بزرگان، مصلحت و اولویت کار می شه فراموش کردن تمام اولویت ها و دغدغه ها و ...

و در آخر :

هیچ شک نیست که فریاد من آن جا برسد

عجب ار صاحب دیوان نرسد فریادم...

ان شاالله خیری بزرگتر در راه است...
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 یا مهدی: همچنان حسین و مظلومیتش...
مهدی بیا...
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 امانى: يعنى کانون کلا کارش رو رها ميکنه؟
اول قرار به تداوم شد دوباره اينجورى تعطيل شد.پس اقاى دستغيب چرا اونموقع اون حرف رو نزدن
حالا تکليف چيه؟
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 یلدا: خدایا.،با یه دنیا بغض و حسرت و اشک بازم شکرت.................................................................
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 سلام: آقا يه مطلب مهم: مگر آية الله دستغيب نفرمودند كه نيت قلبي آقاي جلاير به توليت فرزندانشون بوده؟ پس اگر به نيت قلبي ميتوان حكم داد همين حسينيه هم با توجه به اين مصاحبه كه صوتش هم هست هم نيت قلبي مرحوم بوده كه مال امام حسينه نه اموال شخصي
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 جامانده87: دوستان فقط سوله قرار تعطیل بشه
توکل به خدا ایشالا مکان جدیدم بتونیم مثل اینجا جهادی درسش کنیم
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 فرهاد: معنویات برای شخص معنوی تعطیل شدن مکان نیست.
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 یا مهدی: ما را نیست باکی ز سوختن
حسین با ماست.
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 رهرو: جناح بازی از یک طرف
حب دنیا از یک طرف
سهم خواهی از یک طرف
و مثل همیشه، مظلومیت هم در طرف دیگر....

حتما یدالله فوق ایدیهم....
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 احسان: اگر شهادت خلاف واقع و کتمان شهادت شرعا جایز نمی باشد.
پس ایا کتمان حقیقت به این بزرگی به مدت 14 سال جایز میباشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 چه فرقی میکنه: فرزند نوح با بدان بنشست و خاندان نبوتش برفت

اقای جلایر میدونم که این شبا دلت خیلی گرفته که نزدیک ترین کس هات بهترین در رحمتو روت بستند
کانون بیشترین خیرش برا اخرت شما بود که دریغش کردند
ولی اینو بدون اقا سید و بچه ها خیلی تلاش کردند ولی امان از دنیییییییییییییییییییییاااااااااااااا


پنجشنبه 21 خرداد 1394
 حنان: حضرت علي (ع) ميفرمايند:بگذاريد و بگذريد، ببينيد و دل نبنديد،چشم بيندازيد و دل نبازيد، که دير يا زود بايد گذاشت و گذشت.

برای برپاکردن جهادی حسینیه جدید همه در خدمتیم استادبزرگوار.
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 محمد: همین بگم خدامیدونه فقط غصه میخورمزانشاالله خداهمه رو به راه راست هدایت کنه عاقبتمون ختم به خیر بشوانشاالله دیدار آخرمون نباشه وبا محوریت حاج آقا انجوی بازم دورهم جمع بشیم
پنجشنبه 21 خرداد 1394
 علی: باسلام
یعنی کل حسینیه به تولیت وراث میرسه یافقط قسمت سوله؟
چهارشنبه 20 خرداد 1394
 پرواز: روحشون شاد و یادشون گرامی .
انشاا... که روز قیامت با شهدا محشور بشن .
امیدواریم این روزها روحشون ناراحت نباشه ایشون به این مجموعه وحسینیه عشق داشتن.


چهارشنبه 20 خرداد 1394
 خیلی دورخیلی نزدیک: یدالله فوق ایدیهم.


چهارشنبه 20 خرداد 1394
 دلواپس امیدوار: با نام او

سلام. خدا حاج جلایر رو رحمت کنه.
حتما حکمتی داره.
برا سلامتی آقای انجوی دعا می کنیم و ان شاء الله خدا عاقبت بخیرشون کنه.

چهارشنبه 20 خرداد 1394
 یه مستمع: با سلام ایشالا هر چی خیر و صلاح خداوند هست همون بشه . فقط و فقط آرامش آقای انجوی واسمون مهم هست و بس .
چهارشنبه 20 خرداد 1394
 جامانده: بسیارند کسانی همچون این بنده حقیر که دیندار شدنشان را مدیون این مجموعه و این اقای سید بزرگوار مخلص هستند.
یادم نمی رود روزی که این سید بزرگوار و کانون رهپویان واقعی وصال، بذر عشق به امام رضا علیه السلام و اهل بیت علیه‌السلام را در وجودم ابیاری کردند مرا عاشق حسین پروراند
چهارشنبه 20 خرداد 1394
 رهپویان وصال بیضا: یادتون میاد هم سنگرا این پیامو

"ما زنــده بــه آنــیم کــه آرام نـگیریم"
"موجیم که آسودگی ما عدم ماست"

آقا سید عزیز و پا منبری ها،پای مکتبی بزرگ شدن که راحتی براشون معنایی نداره،به کوری چشم دشمنان دین اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی جلسه تو حسینیه برقرار نباشه ، جای دیگه،اگه باز جلسه هفتگی تعطیل بشه این به این معنی نیست که ما تعطیلیم.

ساکت نمی نشینیم و در عرصه جهاد و جنگ در حوزه های مختلف بخصوص عرصه فرهنگی فعالیت خودمون رو ادامه می دیم . ان شا الله

باشد قرارو وعده ما روضة الحسین

چهارشنبه 20 خرداد 1394
 جامانده 87: موجیم که اسودگی ما عدم ماست.....
هر چی خیره پیش میاد.....
خدا هس
چهارشنبه 20 خرداد 1394
 یا خدا: خب . این مقتل شهدا و حسینیه هم که مال خودشونه . ببینم چکار میخوان بکنن بعدش . ..... بووووووق ........ بوووووووووووووووق
چهارشنبه 20 خرداد 1394
 سین: متاسفم که حتی حاضر نشدند این مکان رو به کانون بفروشند
چهارشنبه 20 خرداد 1394
 سلام: صلوات به روح پاک آن مرحوم. ان شالله که خداوند اجر شهید رو به ایشان عنایت کرده باشه و ان شالله الساعة مهمان حضرت سیدالشهدا(ع) باشند...
چهارشنبه 20 خرداد 1394
 محمد صادق: زور مافیای ثروت بر قانون هم چربید . متاسفم
چهارشنبه 20 خرداد 1394
 اقاقیا: پس بعد از اینجا مراسمهای کانون کجا برگزار میشه تو خود حسینیه؟؟
چهارشنبه 20 خرداد 1394
 f k: چرا؟؟؟ نمی تونستن در گرفتن حسینیه صبر کنن مقداری
چهارشنبه 20 خرداد 1394
 razmjooi: خداحافظ ای قصه ناتمام....
چهارشنبه 20 خرداد 1394
 وصال: سلام.پس جلسات آینده و ماه مبارک رمضان کجا برگزار میشه?
چهارشنبه 20 خرداد 1394

  پاسخ :  سلام. ان شاء الله شنبه شب اعلام میشه.
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات