برنامه آينده
کاروان زیارتی مشهدمقدس
29 تیرماه الی 5 مردادماه98

باحضور :
حجت الاسلام انجوی نژاد

مداحان :
حاج احمد واعظی
حاج مهدی اکبری
حاج امیر کرمانشاهی
کربلایی وحید شکری


رهپويان
شنبه 12 دی 1394 نسخه چاپی
متن سخنرانی حجت الاسلام انجوی نژاد پیرامون شهادت شهید مظلوم، شیخ نمر
فرض کن رئیس جمهور اسرائیلی، اگر ما در ایران 47 یهودی و مسئول یهودیان ایران را اعدام کرده بودیم، با ایران چه برخوردی می کرد؟؟ به اندازه اسرائیل غیرت داشته باشید، نمی خواهم به اندازه علی(ع) غیرت داشته باشید!

یا انیس
سخنرانی حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد
پیرامون شهادت شهید مظلوم، شیخ نمر
جلسه هفتگی- شنبه 1394/10/12
حسینیه عاشقان ثارالله

به اندازه نتانیاهو برای شیعیان غیرت داشته باشید!
مملکت باید تعطیل شود تا تکلیف عربستان سعودی مشخص شود!
سال 71 در حسینیه الزهراء(ع) مشهد، که هنوز آماده نبود و به صورت زمین بود، سرور بزرگوارمان حضرت آيت الله فاطمی نیا، در محضر حضرت آیت الله بهجت(ره)، راجع به ریشه های عناد و تکفیر سخنرانی کردند!

ایشان در آن زمان که اوج ارتباط جناب هاشمی رفسنجانی با ملک فهد بود، فرمودند: آدم سیاسی نیستم، اما وهابیت به شدت از صهیونیسم خبیث تر است! این حرف بنده را هیچ کسی باور نمی کند، خواهید دید! هنوز هم زنده هستند و می توانید سوال کنید.

+‌ داستانی که در حال حاضر داریم می بینیم:

مسئول تمام ترورها و تکفیری های جهان در بُعد عقیدتی، عربستان است. بالاترین تجمل، تبذیر و اسراف، مربوط به عربستان سعودی است! شاهزاده سعودی برای ماه عسلش، سفینه کرایه می کند تا دور زمین بگردد! یعنی اسراف و بی تفاوتی به فقر، این ها انقدر حیوانند که اصول انسانی را رعایت نمی کنند.

نهادهای جهان هم، کر و کور و کچل هستند! هیچ کاری نمی کنند و هیچ اتفاقی در جهان نمی افتد. جدیداً هم پا در کفش ایران کرده! هر جا ایران حضور داشته باشد، مزدور می فرستد! سر و صدای کلمبیا و نیکاراگوئه در آمده که عربستان مزدورهای ما را می خرد! نه تحریمش می کنند، نه اسمی از حقوق بشر، و حقوق زنان است!

یک سری مظلوم در سوریه، عراق، بحرین، یمن، افغانستان، پاکستان و خود ایران داریم که رسماً عربستان نسبت به این ها دارد فجیع ترین جنایت ها را می کند! حتما اسرائیل چنین جنایاتی نمی کند.

ما فقط احضار و محکوم می کنیم! راجع به عربستان یک کاری بکنید! به دو جوان تعرض شد محکوم کردید! مردک مست، آدم ما را کشت و به راحتی او را رد کردند، فقط محکوم کردید! 480 نفر را کشتند، محکوم کردید! یمن را به آتش کشیدند، محکوم کردید! در عراق و سوریه محکوم کردیم! امروز شهادت شیخ نمر را هم محکوم می کنیم! باید کار جدی کرد.

مردم یمن، قطیف، عراق و سوریه که فکر می کنند ما آدم حسابی هستیم و غیرت داریم، چشم انتظارند! اصلاً محکوم کردن کردن قضایای قبل را به خودشان نخریدند!!! و شما مردم، از نظر "اخلاقی" کسی به حج عمره برود، حرام است! گفتم اخلاقی که کسی نگوید فتوا داد! از نظر انسانی یک ریال در عربستان سعودی خرج کردن حرام است. در حج تمتع، در خیابان بنشینید و آب بخورید، ولی پول به این ها نرسد.

اگر آقایان مجلس و قوه قضائیه و ... از بحث صلاحیت و انتخابات، فراغت حاصل شد، برای آرمان های حضرت امام(ره) و رهبری(مد ظله) در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فکری بکنند! از شش ماه قبل، تجمعات انتخاباتی و بررسی صلاحیت جهت رأی گیری است، اصلا می خواهم برای مجلس شورای اسلامی رأی ندهید. راجع به عربستان سعودی کاری کنید! ملت ما ناراحتند. خط مقدم مبارزه با عربستان، با پان ایرانیسم هاست، شما غیرت ندارید؟! با پان ایرانیسم ها همنوا بشوم؟!

هر چه جلوی سفارت عربستان تجمع بشود، فایده ای ندارد، داخل سفارتش نشسته و قهوه اش را می خورد! تجمعات چه دردی را دوا می کند؟ مقابل نهاد ریاست جمهوری، وزارت کشور و مجلس تجمع داشته باشید. چرا مقابل سفارت عربستان تجمع کنیم که با سربازهای نیروی انتظامی درگیر شویم و همدیگر را بزنیم، مگر مریض هستیم؟! مقابل دفاتر نمایندگان مجلس در شیراز تجمع کنید. مجلس و دولت ما باید کاری بکند. بنده هم بلد هستم محکوم کنم، اصلاً محکوم کردن هایتان را نمی خرند! چقدر در جهان اسلام منفعل شده ایم! دست علمای اهل سنت ایران را باید بوسید، مولوی عبد الحمید امروز محکوم کرد. امام جمعه اهل سنت شیراز، به زیبایی صحبت کرد.

آقایانی که صبح تا شب به دنبال کلاغ و موش و سوسک می گردند، مولوی عبد الحمید به خوبی محکوم کرد. به گونه ای محکوم کرد که حتماً عربستان بودجه اش را قطع می کند. انسان هستند! انقدر در سیاست، گروه بازی، چپ و راست و اصولگرا غرق شده اند که فراموش کرده اند انسانیم، چه خواسته یادشان باشد که اسلامی هستیم!

واقعا از این همه انفعال و سکوت خسته شده ایم. باز با چند نفر تجمع، حوزه را تعطیل کنیم و مرگ بر فلان بگوییم! دیگر این گونه مخالفت نمی کنیم! اسلحه می خواهیم. از این همه بیانیه و تجمع خسته نشده اید؟! بچه حزب اللهی ها از این کفن پوشیدن ها خسته نمی شوید؟! به قرآن همین کفن ها هم اسراف است. باید به نقطه حساس زده شود و کاری صورت گیرد.

از دولت و مجلسمان بخواهیم که کاری بکنند، طرح و لایحه ای داده شود. تازه می خواهند فردا مقابل سفارت عربستان تجمع کنند! فکر می کردم امروز بسته اند و بیرونشان کرده اند، که یادم آمد طرف در حالت مستی، آدم ما را در ایران کشت، بعد به راحتی از کشور خارج شد، چون نباید روابط به هم بخورد!! دلمان خوش است جلوی آمریکا کوتاه نمی آییم، این ها از عربستان هم می ترسند!!

الان نگران فیجی هستم که فردا برایمان شاخ و شانه بکشد! فرض کن رئیس جمهور اسرائیلی، اگر ما در ایران 47 یهودی و مسئول یهودیان ایران را اعدام کرده بودیم، با ایران چه برخوردی می کرد؟؟ به اندازه اسرائیل غیرت داشته باشید، نمی خواهم به اندازه علی(ع) غیرت داشته باشید! به اندازه نتانیاهو برای شیعیان غیرت داشته باشید! مملکت باید تعطیل شود تا تکلیف عربستان سعودی مشخص شود!


کانال تلگرام رهپویان
 ابو فائزه: ما اهل عملیم راه را باز کنیدبعد ببینید چه می شود .....
دوشنبه 21 دی 1394
 مریم سادات : سلام مثل همیشه سخنان آقا سید عالی بود. خدا حافظشون باشه. راستی از آقا سید چه خبرا؟؟؟؟؟ کی برمی گردند؟؟
یکشنبه 20 دی 1394
 نخل: ما که آرزومون هست که روابط باآل سعود قطع بشه.آخه حقارت تا کجا؟
به امید نابودی استکبار جهانی
مرگ بر آمریکا......
دوشنبه 14 دی 1394
 یه قطره اشک: بهای خون شهید محمد باقرصدر، شدسقوط صدام ، بهای خون امام موسی صدر شد، سقوط قذافی، بهای خون شیخ حسن شحاته شد، سقوط محمدمرسی، بهای خون شهیدشیخ نمر سقوط خاندان کثیف آل سعود است انشاءالله
دوشنبه 14 دی 1394
 بچه هیاتی/ارسنجان: لبیک یا خامنه ای
بچه ها آگاه باشید که آل سعود با این کارش ضمینه ی تبدیل شدن به آل سقوط رو فراهم کرد و برید پول جمع کنید می خواهیم هر چه زود تر ضریح مادرمون رو ببریم بقیع
مرگ بر پشت صحنه ی همه ی این جنایات انگلیس خبیس و پست فطرت
بچه ها درستون هم خوب بخونید رهبر بچه درس نخون نمی خواهد
دعا کنید بصیرتمان بره بالا
راستی انتخابات در پیش داریم ممکنه باز فتنه بشه آگاه باشید
انتخاب های شایسته رو به همدیگه معرفی کنید
در پناه حق
یا علی
یکشنبه 13 دی 1394
 مرتضی: با سلام خدمت سید بزرگوار
آقا سید به نظرتون سعودی ها نمی دونستن با اعدام شیخ نمر این اتفاقات واسه سفارتشون تو ایران میوفته؟ قطعا میدونستن و قطعا یکی از دلایل اعدامشم همین بوده که یه سری جوونایی با احساسات پاک بیان کاری مثه آتش زدن سفارتو انجام بدن و مظلوم نمایی کنن الان ما تو جنگ سرد هستیم با عربستان باید عمیق تر نگاه کنیم به موضوع مطمئنا امروز آمریکا و اسرائیل و ... از همه خوشحال ترن که ببینن بین مسلمونا جنگ راه بیفته و اصلا این نقشه خودشون بوده...
یکشنبه 13 دی 1394
 صهبا: یا قهار
هستیم تا شهادت....
یکشنبه 13 دی 1394
 زائر بارانی: یا انیس
لعنت به آل سقوط...
یکشنبه 13 دی 1394
 عارف: سید جان حضرت عباسی خیلی مردی مرد... کوبنده و به حق... درود به شرف و غیرتت خدا حفظت کنه... کاش راهم نزدیک بود بتونم تو جلساتت شرکت کنم...

بفرما سید جان تهدیدمونم کردن.
چقد باید تحقیر بشیم..
عربستان ایران را به قطع روابط دیپلماتیک تهدید کرد
العربیه اعلام کرد به علت تجمعات امروز مقابل سفارت و کنسولگری های عربستان در ایران، این کشور با آماده کردن یک بیانیه با متهم کردن ایران به دخالت در اوضاع عربستان، تهران را تهدید کرد که اقدام تلافی جویانه انجام خواهد داد و روابط دیپلماتیک خود را قطع خواهد کرد
یکشنبه 13 دی 1394
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات