برنامه آينده
اطلاعیه جلسات رهپویان وصال در مشهد مقدس

سخنران :
حجت الاسلام انجوی نژاد

سه شنبه 1 مردادماه - ساعت 7 صبح : بهشت رضا

چهارشنبه 2 مردادماه - ساعت 17 : حسینیه الزهرا

پنج شنبه 3 مردادماه - ساعت 17 : حسینیه الزهرا

پنج شنبه 3 مردادماه - ساعت 23:30 : حرم مطهر

رهپويان




یکشنبه 4 بهمن 1394 نسخه چاپی
اظهارات حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد پیرامون اعلام اسامی رد صلاحیت شدگان انتخابات 1394
یقین بدانیم «تقوای پستوی خانه من»، در جلوه «جامعه من» تاثیر خواهد داشت! مقداری روی فرشته های خدا، «رقیب و عتید» هم حساب کنیم! باور کنیم این ها نیز در «محبت مردم و جلوه ما» تاثیر دارند!

یا انیس
اظهارات‌ حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد
پیرامون اعلام اسامی رد صلاحیت شدگان انتخابات 1394
کانون فرهنگی رهپویان وصال
حسینیه عاشقان ثارالله - شیراز
جلسه هفتگی - شنبه 94/11/3


حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد شنبه شب در جلسه هفتگی کانون فرهنگی رهپویان وصال، پیرامون بحث انتخابات به مواردی به عنوان مقدمه بحث اشاره و ارائه بحثی روشنگرانه و مبسوط در باب «انتخابات و نمایندگان» را به هفته آینده موکول، و تاکید کردند به عنوان یک توقع ملی ان شاء الله در هفتم اسفند ماه حضوری پر شور خواهیم داشت.

در ادامه، سخنان ایشان را از نظر می گذرانید:
مقام معظم رهبری(مد ظله) در بیانات گذشته خود تأکید کردند «کارهای انتخابات را خیلی زود شروع می کنید! وقتی این زمان فرسایشی می شود، اختلافات نیز بیشتر خواهد شد.»

لذا درحال حاضر می بینیم به دلیل شروع زود هنگام تبلیغات انتخاباتی همه به جان هم افتاده اند، «بگیر و ببند راه انداخته اند» و «بی تقوایی» در کار است. ان شاء الله خداوند این همه «جدیت و بی تقوایی» در مسیر رسیدن به «کرسی های خدمتگزاری» را، قبول کند!

کاندیداهای انتخاباتی به خاطر داشته باشند اگر آنچه در پستوهای بی تقوایی می گذرد را مردم نمی بینند، اما خداوند که می بیند. برای خداوند آنقدر ارزش انتخاباتی قائل باشیم که در کارمان رونق بدهد. شیخ شوشتری فریاد می زد: «ای مردم، 1400 سال است که به شما می گویند مشرک نباشید! امروز آمده ام بگویم، مشرک باشید! خدا را در کارهایتان دخالت دهید! شما تماماً کفر هستید!»

برای خدا سهمی قرار دهیم و یقین بدانیم «تقوای پستوی خانه من»، در جلوه «جامعه من» تاثیر خواهد داشت! مقداری روی فرشته های خدا، «رقیب و عتید» هم حساب کنیم! باور کنیم این ها نیز در «محبت مردم و جلوه ما» تاثیر دارند!

همه کارهای ما با ترفندهای «ژورنالیستی، حقّه و چاخان و زیر آب زدن» از بین نمی رود! با وجود اینکه «تبلیغات زود هنگام» شروع شده و امکان نظارت دقیق و جامع هم وجود ندارد به ویژه در فضای تبلیغات های مجازی، لیکن  «تبلیغات خیابانی» را می توان محدود کرد.

بنده ندیدم کسی در موضوع «اعلام اسامی رد صلاحیت ها» اعتراضی کرده باشد! برادر مؤمنِ متقی! چرا اسامی افراد رد صلاحیت شده را منتشر می کنید؟! به دنبالش هزاران حرف پشت سر این شخص گفته خواهد شد!
وقتی شورای نگهبان افراد تایید صلاحیت شده را اعلام می کند، کافی است ما بقی را بدون ذکر نام اشخاص، احراز نشده تلقی کنیم. مگر همه می دانند چه کسی مشخصا برای مجلس ثبت نام کرده که اکنون رد صلاحیت شده است؟؟

«رد صلاحیت» یعنی فرد مشکلی دارد، هر قدر هم توضیح دهیم که رد صلاحیت به این معناست که ایشان لیاقت نمایندگی مجلس را ندارد، دیگر بی فایده است، چون از این طرف مقاله زده می شود که عده ای روابط نامشروع داشته اند، عده ای دزد بوده اند و به این دلیل رد صلاحیت شده اند. مردم این موارد را با هم جمع می زنند!

وقتی منتشر می کنید استاد دانشگاهی به دلیل روابط نامشروع رد صلاحیت شده است، و اسم شش استاد رد صلاحیت شده دیگر را هم بیان می کنید، یعنی هر شش نفر را به زمین زده اید! مقداری تقوا داشته باشیم، این صندلی ها و کرسی ها اصلا نمی ارزد! چرا هیچ کس چیزی نمی گوید؟! خدا به خیر کند! سال به سال درجه «بی تقوایی در انتخابات» بالاتر می رود! خوف این را دارم که ده، بیست سال دیگر مانند انتخابات آمریکا، روزنامه ها پرونده های افراد را رو کنند!

مراقب شئونات انسانی، اخلاقی، اسلامی، حیثیت مردم، ارزش و کرامت انسان ها، باشیم! اگر نمی خواهیم به کاندیدی رأی دهیم، «رأی ندهیم اما تخریب هم نکنیم»! بارها گفته ام اسم «تخریب» را «روشنگری» نگذاریم، بلکه «اثباتی کار کنیم». عده ای جز تخریب، راهی برای تبلیغ یاد نگرفته اند! عزیز من، روانشناسی تبلیغ بخوان!


کانال تلگرام رهپویان
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات