برنامه آينده
اطلاعیه جلسات رهپویان وصال در مشهد مقدس

سخنران :
حجت الاسلام انجوی نژاد

سه شنبه 1 مردادماه - ساعت 7 صبح : بهشت رضا

چهارشنبه 2 مردادماه - ساعت 17 : حسینیه الزهرا

پنج شنبه 3 مردادماه - ساعت 17 : حسینیه الزهرا

پنج شنبه 3 مردادماه - ساعت 23:30 : حرم مطهر

رهپويان
دوشنبه 20 شهریور 1396 نسخه چاپی
متن سخنرانی حجت الاسلام انجوی نژاد پیرامون فجایع میانمار و لزوم تشکیل ناتوی اسلامی - ۹۶/۶/۱۸
امروز عکس ورود مجاهدین اسلام از مرز میانمار به داخل میانمار، در اینترنت پخش شد که این مجاهدین، داعش هستند و سپاه اسلام دست این ها است!! وقتی داعش وارد یک جایی می شود که با حکومت آن جا به نفع مسلمانانش بجنگد، قطعا این پروژه مربوط به آمریکا است!

یا حبیب
سخنرانی حجت الاسلام انجوی نژاد
پیرامون فجایع میانمار و لزوم تشکیل ناتوی اسلامی
کانون فرهنگی رهپویان وصال
۹۶/۶/۱۸

◄ نکاتی راجع به میانمار خدمتتان می گویم :
» چرا امام(ره) سال ۱۳۶۷ فرمودند جهاد ادامه دارد؟!
سال ۱۳۶۷ که جنگ تمام شد، امام(ره) فرمودند : "جنگ ایران و عراق تمام شده، اما جهاد ادامه دارد".
مقام معظم رهبری(مد ظله) گفتند پیام امام(ره) بعد از قطعنامه بازخوانی شود، پیام امام(ره) این بود :
- ما در مسیر رسیدن به تعالی و حکومت عدالت در کره خاکی، نیاز به بسیج بیست میلیونی در کشور و بسیج جهان اسلام داریم.
- ما باید به این سمت برویم که قوای متحدی داشته باشیم که این قوای متحد، هر جای عالم که بی عدالتی اتفاق افتاد، وارد شود.
- روز به روز در مردم جهان میل به عدالت، بیش تر می شود و مردم جهان به صورت مالی، جانی و نظامی آماده هستند.
- مردم جهان به این عقلانیت رسیده اند که هر جای جهان که ظلمی را می بینند، بایستند و از ناموس، امنیت و رفاه بشریت حمایت و دفاع کنند.

این حرف ها مربوط به سال ۶۷ و بعد از قطعنامه است. آن زمان، زمان ریاست جمهوری مرحوم آقای رفسنجانی بود و دقیقا برخلاف فرمایشات امام(ره)، به این صحبت ها پرداخته شد و گفتند : اصلا دیگر دوره جنگ گذشته و الان دوره سازندگی و شادمانی است، لباس و قیافه هایتان را عوض کنید، وارد این فضاها را نشوید، داستان نداشته باشید و غیره. در نتیجه ده، دوازده سالی، یکی از قسمت های خیلی مهم اسلام که جهاد بود، به شدت کوبیده شد که فراموش شود!

» امروز، داعش پرچم دار ارتش عدالت اسلامی شده است!
در آن زمانی که جهان داشت به ما به عنوان بسیجی هایی که با دست خالی مقابل کل جهان ایستاده اند، نگاه می کرد و بچه های ما اسطوره مسلمانان و جوانان جهان بودند، عقب کشیدیم! اما الان، دولت اسلامی و داعش این جای خالی پر کرده و از اقصی نقاط جهان، مسلمانان مخلص را جمع کرده و لشکر ترتیب داده!

طول کشید تا امروز که همه فهمیده اند این ها چقدر پست، کثیف و پلید هستند. ولی داعش توانست این ارتش را تشکیل دهد! یعنی بعد از صدر اسلام به این طرف، تنها کسی که توانست مسلمانان را از ملیت های مختلف قانع کند که کنار هم، بر علیه ظلم بجنگند، داعش بود!

» نمی توانیم کاری بکنیم، چون سپاه اسلام یا سپاه عدالت در جهان وجود ندارد!
جمهوری اسلامی از فرصتی که به او دادند، استفاده نکرد، این قضیه را کنار گذاشت و دنبال موارد بیخودی رفت، و مردم ایران هم فکر کردند که اگر بخواهیم لشکر سپاهیان را برای حضرت مهدی(عج الله تعالی فرجه الشریف) تشکیل بدهیم، باید از صبح تا شب بجنگند! در صورتی که این گونه نبود.

هر چه به مردم توضیح دادیم که اصلا این قضیه به شما ربطی ندارد، جنگ بین ایران و عراق تمام شد. از این بعد، دیگر جنگ سپاه اسلام در ایران نیست! شما راحت باشید، شهر بازی و زندگی و ... سرجایش است، کسی به شما کاری ندارد و در آن هشت سال، بچه ها کاری کرده اند که مرزها عقب رفته است، باور نکردند.

به مردم گفتیم کاری نداشته باشید که یک کسی از داخل ایران، می خواهد برود آن طرف و در مرزهای اسلام برای عدالت بجنگد، این مسئله به شما ربطی ندارد. این فرد خودش انتخاب کرده که به مرزهای اسلام برود و بجنگند. اما مردم قبول نکردند و در نتیجه، الان کار به اینجا رسیده که نهایت مبارزه ما با فجایعی مثل میانمار، فقط محکوم کردن می شود! در سال ۸۹، صحبتی تحت عنوان نظم نوین حیوانی داشتم و این مسئله را توضیح دادم. سال ۸۹ زمانی بود که نظامیان آمریکا، عکس های مستهجن تعرض به ناموس شیعه و سنی در عراق را، در صفحه های شخصیشان در جهان پخش کرده بودند!

ملت می گفتند، عکس های لو رفته از تعرض نظامیان آمریکایی به زن های عراقی! اما من در آن سخنرانی توضیح دادم که اصلا لو رفتنی در کار نیست!! بلکه این عکس ها، دندان نشان دادن گرگ جهانی است که به ما بگوید ما هیچ غلطی نمی توانیم بکنیم و آن ها چنین چیزی هستند و در آن زمان هیچ غلطی نکردیم و هنوز هم نکرده ایم! نمی توانیم کاری بکنیم، چون سپاه اسلام یا بهتر بگویم سپاه عدالت در جهان وجود ندارد!

» جنبش عدم تعهد، بهترین فرصت برای تشکیل ناتوی اسلامی بود!
بعد، به بحث نامه ای که به آقای احمدی نژاد نوشتم، رسیدیم. یعنی آن زمانی که سرپرست شورای عدم تعهد، ایران شد! در آن زمان من برای آقای احمدی نژاد نوشتم که الان بهترین فرصت است که شما از داخل این جنبش عدم تعهد، یک سپاهی مثل ناتو در بیاورید، که این افراد برای عدالت و انسانیت، دور هم باشند. اینکه نامه بنده خوانده شد یا نشد را نمی دانم، فقط می دانم هفته بعدش، آقای مشایی را سرپرست همین جنبش عدم تعهد گذاشتند که در سایت آقای مشایی، بازدید از گلخانه و عکس تمام قد و از چیزهای بیهوده بود!

دو، سه بار هم به سایت آقای مشایی پیام دادم و به ایشان گفتم دو روز است که سرکار این جنبش هستید، جهان اسلام نیاز به یک نیروی نظامی دارد که شما می توانید از قلب جنبش عدم تعهد، آن را در بیاورید و جهان انسانیت را تشکیل بدهید! چرا در سایت، بازدید آقای مشایی از گلخانه را می زنید؟ چرا سخنرانی ایشان راجع به انواع بهار را می زنید؟ این پست ها چیست که شما می زنید؟ با آزادمنشی، پیام من را در سایت قرار دادند! البته جوابی ندادند، فقط متنش را در سایت زدند! گفتم این چه فرصتی است که دارد از دست می رود؟

»‌ وقتی داعش وارد یک جایی می شود که با حکومت آن جا، به نفع مسلمانانش بجنگد، قطعا این پروژه مربوط به آمریکا است!
تا به امروز می رسیم که وقتی برای میانماری ها، اتفاقی می افتد، هنرمندان و ورزشکاران ما فقط می توانند، آن را محکوم کنند و اینستایشان را به روز کنند، شماها هم می توانید راهپیمایی کنید. که البته در شیراز راهپیمایی هم نکردند! دیروز جمعه، همه کشور راهپیمایی کردند، اما شیراز همین کار کوچک را هم نکرد!

همه این بی عرضگی ها بماند. اما الان دارد چه اتفاقی می افتد؟ امروز عکس ورود مجاهدین اسلام از مرز میانمار به داخل میانمار، در اینترنت پخش شد که این مجاهدین، داعش هستند و سپاه اسلام دست این ها است!!

وقتی داعش وارد یک جایی می شود که با حکومت مثلا میانمار، به نفع مسلمانانش بجنگد، قطعا این پروژه مربوط به آمریکا است! پروژه آمریکایی این است که چون نفوذ چین در میانمار زیاد است، جنگ بین بودایی ها و مسلمانان را راه می اندازد، داعش را وارد می کند و سپس به خاطر داعش، یک دفعه این مسلمان ها تروریست می شوند! و الان مسلمان های میانمار هم آغوش باز می کنند، چون دارند آن ها را می کشند و مجاهدین اسلام با اسلحه ریخته اند و می خواهند از آن ها دفاع کنند و در نتیجه کل این مسلمانان تروریست می شوند!

آن چهار درصد مسلمانی که در میانمار وجود دارد، کلا محو خواهند شد، پایگاه های ناتو آمریکا هم تحت عنوان مبارزه با تروریسم، آنجا تأسیس می شود و داستان نفت میانمار و نفوذ چین در میانمار هم حل می شود! امام در سال ۶۷ می گفت که جهان ما نیاز به ارتش عدالت خواه دارد، نگذارید پیشکسوتان جهاد و شهادت، در کوچه پس کوچه های زندگی گم شوند، آن ها را به کار بگیرید! الان، آن ها به درد این کار می خورند، وگرنه نمی شود مقاومت کرد!

امروز در میانمار این اتفاق می افتد، پس فردا بحرین، پس فردا افغانستان و بعد هم ایران است. برنامه، همه جا همین گونه است. یعنی در جهان ارتش اسلامی ای تحت عنوان داعش تشکیل شده که بازی آمریکا است و مردم مسلم جهان در آن ثبت نام می کنند، برای این که جای دیگری ندارند که الان در آن بجنگند!

» ما به یک ناتوی اسلامی نیاز داریم!
لذا این بحث ناتوی اسلامی که آقای دکتر مطهری، دو سه روز پیش فرمودند، بحث خیلی درستی است. جزء حرف های درستی که علی آقای مطهری زدند، همین است! ما به یک ناتوی اسلامی نیاز داریم! وگرنه الان، ناتوی اسلامی عربستان شده است! و سریع چهارتا کشور عربِ متحجرِ ضد دموکراسیِ ضد آزادیِ تحت تسلط آمریکا، چهارتا ارتش تشکیل می دهند و به بحرین حمله می کنند، بعد هم به یمن حمله می کنند و فردا هم به میانمار می روند! و این می شود که مجاهدین اسلامی، با اسلحه های صد درصد آمریکایی و یونیفورم های آمریکایی به خاک میانمار وارد می شوند! یعنی همان تجهیزاتی که داعش، در ورود به موصل داشت!

ما تا چه زمانی، پی در پی باید بگوییم که جنگ نمی خواهیم و غیره؟ کسی نگفت که تو بروی بجنگی، بلکه ما می گوییم یک فکری برای عدالت در جهان بکن! و اگر نمی کنی، بیخود می کنی که برای میانمار، اینستایت را به روز می کنی. برای مردم میانمار چه فایده ای دارد که تو از بقیه لایک بگیری؟ وقتی تصویر بچه شیعه خفه شده در آب را می زنی، به چه درد آن ها می خورد؟ اسم این نفاق تو را چه چیزی بگذاریم؟ یا می خواهی کاری بکنی یا می خواهی کاری نکنی. اگر می خواهی کاری نکنی، همان پست مربوط به بقیه کنسرت هایت را به روز کن، برای چه در اینستایت عکس میانمار را می گذاری؟ اگر هم می خواهی کاری بکنی، راهش همین است.

» به یک قدرت اسلامی نیاز داریم که خارج از مرزهای مسلمین از مسلمین دفاع کند!
دیگر علی مطهری که از خودتان است! این هم بالاخره فهمید! ما الان به یک قدرت اسلامی نیاز داریم که خارج از مرزهای مسلمین از مسلمین دفاع کند!!

» ما، مدافع حرمت انسانیت هستیم.
آن زمانی که یک عده ای بلند شدند و گفتند می خواهیم از کربلا دفاع کنیم، ما همان زمان این مسئله را محکوم کردیم. آن زمانی که یک عده ای گفتند ما می خواهیم از حرم دفاع کنیم، گفتم که ما مدافع حرم نیستیم، بلکه مدافع حرمت انسانیت هستیم! برای ما، شیعه و سنی فرقی نمی کند. برای ما بودایی هم فرق نمی کند. اگر به بودایی هم ظلم شود، طبق آموزه علی(علیه السلام) از او دفاع می کنیم. در صد جای نهج البلاغه، گفته شده که ما می رویم جلوی یک کافر، سنگر می زنیم که ظالمی به یک کافر ظلم نکند. این قاعده علی(علیه السلام) است! عید غدیر را برای چه جشن گرفته ایم؟؟

ده سال است که همه دارند می گویند تنها و تنها راه حل این است که آقایان و عزیزان هنرمند و ورزشکار و خیلی از بچه های عزیز دلمان در این طرف و آن طرف، برای آن که بعدا اذیت نشوند و عیششان نقض نشود و نخواهند اینستایشان را برای میانمار و غیره به روز کنند، اجازه بدهند ارتش عدالت خواه جهانی تشکیل شود و کار را از دست ارتش ظلم جهانی ناتو، آمریکای جهان خوار، اسرائیل و صیهونیسم در بیاورند و عدالت خواهان برای حفظ حرمت انسان ها و نه برای حفظ حریم حضرت زینب(سلام الله علیها)، جمع شوند.

» الان، وظیفه چیست؟
فرصت های بسیار خوب از دست رفته است، الان شما این جو را راه بیندازید، از میانمار این بهره را ببرید، تا بتوانیم به یک جایی برسیم. باور کنید اگر این چنین حرکتی راه بیفتد، عربستان هم نمی تواند مقاومت کند و مجبور است به این ارتش نیرو بدهد. متاسفانه فرصت عدم تعهد را از دست داده ایم!


کانال تلگرام رهپویان
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات