سه‌شنبه 18 شهریور 1393
 » افتتاحیه پاتوق کتاب گردان رسانه مکتوب خواهران با حضور خدام حرم امام رضا(ع) و حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد
یا علیم
افتتاحیه پاتوق کتاب گردان رسانه مکتوب خواهران
با حضور خدام حرم امام رضا(ع) و حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد


همه چیز در عرض چند ثانیه عوض شد، نفس در سینه بچه ها حبس شده بود!
همه نقشه ها نقش بر آب است وقتی که امام مهربانی ها چیز دیگری رقم زده باشد و این از همان نقشه ها بود...  از یک ماه پیش طرح را داده بودند و دو، سه هفته هم بود که در گیر و دار هماهنگی و آماده کردن لوازم و وسایل بودند.

تقریبا همه چیز برای افتتاحیه مهیا بود، به جز حاج آقا (حجت الاسلام انجوی نژاد) که کمی دیر کرده بودند و قیچی ای که قرار بود روبان را بچیند... بالاخره به هر ملالتی بود قیچی پیدا شد، با دسته هایی زرد رنگ و از همه مهم تر و بدتر اینکه آب هم...

برای آمدن حاج آقا یا الله را که دادند، اعلام کردند که خادم های حریم رضوی هم تشریف می آورند! همهمه ای بین بچه ها در گرفت و صدای ضربان قلب ها به بالای هزار رسید!

پرده حائل بین خواهران و برادران کنار زده شد و خدام عزیز آقا امام رضا(ع) همراه با حاج آقا و جناب پاریابی آمدند. باور کردنی نبود! شروع فعالیت های مقدس کتاب و کتابخوانی استارتش با خدام فرستاده عالم آل محمد(ص) باشد.

سینی حاوی قرآن مجید، سیب سرخ و قیچی دسته زرد را به دستشان دادند اما...
قیچی روبان را نچید!!

خنده خدام و حاج آقا، با استرس و خنده بچه ها قاطی شده بود، بالاخره حاج آقا کار را با مهارت خاصی تمام کردند و روبان قیچی شد! خادمان عزیز که مهمانان کانون بودند، در آن لحظات شیرین مهمان ویژه پاتوق شدند. یکی از خدام مجلس را با روایت آغاز و با تعریف یک خاطره شیرین و دعا در حق همه مردم صحبتشان را پایان دادند.